Павло Бондаренко:”злочинна влада”. Вентиль закрутив Путін, а винен Порошенко”

Павло Бондаренко

Прохання від “Нафтогазу” зменшити температуру в оселях на 1-2 градуси, трохи прикрутивши газ, викликала, як і припускалося, масовий викід смердючих газів у деяких осіб, які навіть у вишиванках не стидаються на аватарках хизуватися.

Ну, як жеж – “злочинна влада”. Вентиль закрутив Путін, а винен Порошенко, ага. І Гройсман теж винен. А Путін не винен ні в чому. Ворог, як відомо, для цих панів у вишиванках, не в Москві…

Я панам у вишиванках нагадаю, що в 1940-1941 роках, в розпал війни, з дверей будівель британського уряду; старовинних будевель Оксфорду та Кембріджу згвинчували мідні ручки, аби було з чого виготовляти капсюлі для набоїв.


Англійські жінки жертвували на війну свої коштовні прикраси й вечорами чергували в добровільних пожежних дружинах, плели маскувальні сітки, прали закривавлені простирадла зі шпиталів.
Люди діставали із заначок срібні та золоті монети й несли в банки, бо країна потребувала коштовної сировини.

А тих, хто нив про “злочинну владу”, англійці тупо били. Часто ногами – до смерті. Знаєте, що було найганебнішим для британського чоловіка від 18 до 60 років? Коли до нього на вулиці підходила молода дівчина й вручала біле перо – знак зневаги: чому ти не на війні?

Вас, моральних покручів ніхто не змушує віддавати на війну свої обручки, каблучки, сережки та гривні з-під матраців. Та ви й не дасте. І плести маскувальні сітки, як сотні дійсно патріотичних дійсно українських жінок зараз це роблять, ви не підете. Ви сидите перед телевізорами в хаті за комфортної температури й ниєте.

Вас, моральних покручів, попросили. Не зобов`язали – лише попросили зробити в хаті 19-20 градусів замість 22-х. І ви розплакалися. І заскреготали зубами. Через що?!
А якби справжня війна? З бомбардуванням міст, обстрілами, диверсіями, військовим станом, подачею електрики 2 години на добу і маргарином по картках, – що б ви тоді заспівали?

Не люблю цього слова – “вишиватники” – кажуть, його чекісти придумали. Не знаю. Але влучніше не скажеш. Перепрошую справжніх українців – це не про вас, а про жалюгідну підробку. Адже не вишиванка і не камуфляжтна вголованому тілі робить людину українцем.

Як там у Тараса Григоровича:
“Славних прадідів великих
Правнуки погані!”

Павло Бондаренко

Top