Дмитро “Калинчук” Вовнянко: “ЗЛИЛИСЯ КРАСИВО. Наметове містечко тих хто КолоРади – фсьо”

Полиция разогнала Михо-майдан Верховный Совет Украины

ЗЛИЛИСЯ КРАСИВО

Отже наметове містечко тих хто КолоРади – фсьо. Сьогодні воно було ліквідоване поліцією. Під час сутичок постраждали і працівники поліції і мітингувальники. В наметовому містечку знайшли коктейлі Молотова, гранати і вибухівку. Наметове містечко вже прибирають, і як сподівються кілька моїх знайомих, ще сьогодні Грушевського стане придатною для проїзду автотранспорту.

Звертає на себе увагу дві деталі. Перша. Реакція на подію з боку керівників протесту. На момент написання цих рядків Єгор Соболєв – писав пости з відділків поліції; Єлизавета Богуцька – видала пост штибу «нинішні влада – гади, от просто – гади, от безумовно – гади, але – ніякого екстремізму, тільки мирний протест і ніяк інакше». Семен Семенченко на момент написання цих рядків подію не прокоментував ніяк. Нема ніяких закликів сьогодні ж вийти масово на Банкову, або Грушевського. Нема нічого.

Звісно, очевидно – на заклики ті вийде хіба що кілька десятків міських божевільних, доведено «збиранням» з приводу екстрадиції Саакашвілі. Протестний потенціал борцунами втрачений повністю і капітально.


Деталь друга. На календарі – 3 березня. За два тижні – обряд перепризначення Путіна самодержцем РФ (рос. – выборы). Путін – це керманич країни Росія, де переховується біглий і підсудний екс-президент Янукович. А у екс-президента Януковича є такий гаманець під назвою бізнесмен Курченко, який по сумісництву працював ще й бабцею нелегала Саакашвілі – гроші йому давав, тобто. Маємо визнати давання грошей Саакашвілі була одною з найбільш невдалих інвестицій бізнесмена Курченко. За 5 місяців стояння під ВР, єдине чого добився нелегал Саакашвілі це безкоштовного рейсу до Польщі, а його прибічники – того, що загадили Маріїнський парк. Поставте себе на місце Курченка. Вам не було б кепсько після отакого інвестиційного провалу?

Хоча чи свої інвестував у міхо-майданчик бізнесмен Курченко? Можливо, так само як покійний російський бізнесмен Максим «Бєшений» Курочкін (він під час Помаранчевої революції фінансував у Києві Россійський клуб), він витрачав на проекти політичні гроші передані йому кимось ще? А ким може бути цей хтось іще? Відповідь очевидна – російська влада. Їй заворушення у центрі Києва наразі потрібні як нікому.

А тепер уявіть собі якою сенсацією виглядало б по російському телебаченню напередодні перепризначення Путіна видовище, коли у центрі Києва колони протестувальників з «молотовими» і гранатами штурмують Верховну Раду, а українська поліція стріляє у відповідь? А ви думали? Коли в тебе летять гранати, постріли у відповідь залунають як годиться. У поліції пістолети – є, а гранат – нема.

Додайте до цього, що останнім часом у Путіна – проблема за проблемою. Спершу американці красиво зіграли з Кремлем в гру «вас там нема» у Сирії. Потім – Стокгольмський суд вжарив Москві штраф на два транши МВФ Україні. Навіть спроба перекрити газ Україні (і всій Європі) на піку холодів завершилася пшиком. «Нафтогаз» швидко знайшов вихід. А Європа ще у 2015 р. прийняла постанову, якою визначила Росію як ненадійного постачальника вуглеводнів – Москва щойно лише підтвердила попередні побоювання Заходу.

Тут ви мусите зрозуміти. В те що Путіна в самодержці перепризначать я особисто не сумніваюся. Питання в тому, як справді ляжуть електоральні вподобання в РФ і наскільки чинному кремлю доведеться ділитися з усіма іншими учасниками виборчих забав? Чим більше набере Путін реально – тим краще. Тож – дайош кров у центрі Києва! Але!..

Мовчу про Фемена – йому людей на смерть відправляти, як плюнути. А подивіться в чесні очі Єгорки і Лізьки? Чи здатні такі люди взяти на себе відповідальність за справді кривавий заміс? Та ніколи в житті. Вони – люди мирні, межа їхніх можливостей – десь грантик попиляти та мирно потусити з прапорами. Міхо-майданчик здувався. Грошей від бабці Курченко більше не світить. Як уникнути крові у цих умовах?

Відповідь очевидна – злити задуми «бабці Курченко» керівництву МВС і просигналити, коли в таборі КолоРади з’являться гранати. Решта – справа техніки.

Тому й не закликають і не вимагають – знають чудово, що ніхто мітингувати до них не прийде. Зате тепер можна надувати щоки, на камери витягувати «активістів» з поліції, відвідувати постраждалих у лікарнях і говорити правильні слова з потрібним градусом емоцій. І Москва не дорікне – готувалися пацани, але оці порошенківські поліцаї!..

І не попишеш. Задоволені – усі. Нардепи-борцуни легко позбулися надокучливого міхо-майданчика і отримали красиву картинку завершення процесу. Кияни нарешті зможуть отримати змогу їздити по Грушевського в обидва боки. А влада на п’ятий місяць протестів зробила те, що Саакашвілі зі своїми протестами робив протягом кількох днів – тільки постраждалих у нас менше, непропорційно до різниці населення Тбілісі і Києва.

Незадоволені, звісно, ті що КолоРади. Але скажемо чесно, що буде так – їх попереджали. Всі ми.

Дмитро “Калинчук” Вовнянко

Top