Станислав Иваницкий:”я бачив багато свавілля та беззаконня, але те що відбувається по цій справі, вражає навіть мене”

Розслідування злочинів Майдану Небесна Сотня

#справагенералагриняка
Я здійснюю захист по кримінальному провадженню за підозрою генерала Володимира Гриняка (персональні дані розголошуються за його згодою) до нібито його причетності до вбивства “Небесної сотні”.
Для довідки, Генерал В.Гриняк – справжній патріот України, який самовіддано встав на захист держави з перших же днів АТО та, за свідченнями його бойових побратимів, ніколи не ховався за спинами своїх бійців, а поруч із ними пройшов самі “гарячі” точки і хоробро йшов у запеклі бої ризикуючи при цьому власним життям.
Під час “євромайдану” Генерал В.Гриняк дійсно займав посаду в МВС України, але не приймав участі, та за своїми посадовими обов’язками не міг її приймати, у координації силовою операцією по розгону Майдану. За словами багатьох сотників майдану, генерал В.Гриняк навпаки активно сприяв зменшенню кровопролиття і скороченню кількісті жертв.
Після трагічних подій на майдані і загибелі “Небесної сотні”, є природня і закономірна потреба суспільства – притягнути до відповідальності усіх тих, на чиїх руках є кров активістів майдану.
Я, як громадянин України, цілком солідарний із такою справедливою вимогою і також з нетерпінням чекаю, коли винні у цих численних смертях постануть перед судом. Але я категорично проти бутафорної імітації розслідування шляхом фальсифікації і фабрикування доказів щодо непричетних осіб та безпідставного “призначення” винних, за умов повної та абсолютної відсутності доказів їх вини.
Іншими словами, я проти того, щоб допоки реально винні особи переховуються за межами України або за дверима високих кабінетів, чи просто уникають покарання прикриваючись своїми корупційними зв’язками, деякі посадові особи Генеральної Прокуратури України вводять в оману суспільство і брехливо рапортують о своїх уявних досягненнях на шляху цього розслідування, що спрямовано на встановлення та притягння до відповідальності усіх, хто вчинив ці жахливі злочини.
Ми, як сторона захисту по справі, спочатку не хотіли привертати увагу суспільства до цієї ситуації, але численні грубі порушення конституційного права В.Гриняка на захист, змусили нас робити так, щоб суспільство знало правду про те, як ведеться це “розслідування”. За 12років моєї адвокатської практики, я бачив багато свавілля та беззаконня, але те що відбувається по цій справі, вражає навіть мене.
Виходячи із цього, я в дозволених законом межах, буду інформувати вас, друзі, про те як фактично триває хід розслідування, тому починаю серію публікацій із хеш-тегом #справагенералагриняка в яких буду розповідати вам реальні факти, що пов’язані із цією справою та з тими кричущими порушеннями прав людини, якими ця справа супроводжується.
Це все робиться для того, щоб розвіяти міф про начебто ефективність і об’єктивність розслідування справ вбивства “Небесної сотні”.
Закликаю усіх чесних журналістів та громадських активістів, долучитися до процесу інформування суспільства і викриття глобальної брехні, яка нам навязується, щоб заспокоїти народний гнів і навіяти думку, про чесне і справедливе розслідування цих жорстоких злочинів.
Отож, далі буде…


Станислав Иваницкий

Top