Филин Донбасс-Украина:”Семенченко та Шевченко не пошкодували навіть родичів загиблого бійця аби тількі пропіаритись на його смерті”

Филин Донбасс-Украина

Нещодавно групою «ветеранів» «внутрішнього корпусу батальйону «Донбас» під безпосереднім керівництвом нардепа Семенченка була проведена акція щодо дискредитації мене, як офіцера і командира батальйону «Донбас-Україна».
Цинічно використавши інформацію про смерть через самогубство бійця батальйону Ярослава Козака (позивний Барка), особистим писакою Семенченка – Евгеном Шевченко, була поширена інформація щодо смерті «їх найкращого друга і побратима» через «нелюдяні дії командира батальйону» та ще й про «цинічний» пост Філіна, в якому він «глазує з бійця». Цю «дезу» із захопленням підхопив «батальйон сєрдобольних домогосподарок» та вилив у соцмережах весь свій «народний гнів» на «непрофесійного комбата».
Після цього, «бойові побратими», абсолютно несоромлячись, відбули на поховання Ярослава до нього до дому, де дивились в очі батькам загиблого, розповідали їм байки «хто саме винен у смерті їх сина» та гнівно обіцяли «превселюдно покарати» винуватця трагедії.
Одне скажу, в цих людей немає а ні честі, а ні совісті. Вони не пошкодували навіть родичів загиблого бійця аби тількі пропіаритись на його смерті і принизити честь і гідність командира батальйону, що четвертий рік на війні разом зі своїм батальйоном.


Свої думки в останній час свого життя і своє особисте ставлення до подій розповідає Ярослав Козак (позивний Барка).
Слухайте уважно Семенченко, Є.Шевченко та вся ваша банда «ряжених».


Филин Донбасс-Украина

Top