Павло Бондаренко: “Хто насправді винен у “Волинській різанині”?”

Павло Бондаренко

Хто насправді винен у “Волинській різанині”?
Повірте, провина українців і поляків тут мінімальна. Але досі через цю трагедію чуби тріщать саме в них, а диригенти драми залишаються за кулісами.

Адже насправді…
А що було насправді? Чому трагедію на Волині нам малюють і в Москві, і у Варшаві як бажання неголених дядьків-бандерівців, що вийшли з лісу, вколошкати усіх поляків лише з лютої ненависті і спраги до крові?

Ні, друзі – українці і поляки у взаємній різанині стали заручникаами геополітичних ігор т. з. “Великих держав”.
Про це і буде моя книга. Переконаний – дуже потрібна передусім для нас самих, а потім уже для польських друзів та і росіян теж.


Отже, величезне прохання допомогти фінансово та організаційно, виданнб книги Павла Правого “ВОЛЫНСКАЯ РЕЗНЯ. ПРАВДА, КОТОРАЯ НЕ НУЖНА НИКОМУ”.

Зробимо таку собі “толоку”. Адже щоб видати гарну якісну книгу, потрібно мінімум $ 2,5 тис. Наразі уже маємо 5%, що для кількох днів акції непогано?

Картка Привату 5168 7572 6880 5431

Сума пожертви від 100 гривень автоматично дає право на отримання книги з автографом. Скиньте свої відомості: місто, номер відділення Нової пошти, номер телефону, ПІБ, на яке має відправитися книга, на електронну адресу: [email protected]/net

Або в особистому повідомленні, (якщо ми в друзях, інакше ваш лист опиниться у спамі).
Така собі передплата…

Сподіваємося, що до 85-ї річниці трагічних подій 11-12 липня 1943 року книга вийде у світ. Якщо стане фінансових ресурсів, плануємо переклад й видання, принаймні в електронному варіанті, польською мовою

Якщо можна, поширте повідомлення і даруйте, що мало не кожного дня нагадуватиму про цю “толоку”..

З повагою,
ПАВЛО ПРАВИЙ (Бондаренко)

Top