Mason Lemberg:”Пан Качинський, очолювана ним партія почала боротись зі всіма навколо, крім боротьби з росією, яка вбила його брата”

Польша ЕС россия

Два роки тому до влади в Польщі прийшла партія “Право і справедливість”, очолювана Ярославом Качинським – братом колишнього президента Польщі Леха Качинського, який загинув в загадковій авіакатастрофі під Смоленськом.
Прийшли вони до влади на жорсткій антиросійській риториці, власне, дорікаючи своїм опонентам з “Громадянської платформи” і колишньому прем’єру Польщі Дональду Туску тим, що ті не достатньо захищали інтереси Польщі і не достатньо протистояли Росії, та й взагалі здали інтереси Польщі.


За ці 2 роки партія “Право і справедливість” зробила для Польщі багато: майже під страхом смертної кари заборонила аборти, заборонила продаж продуктів в неділю, тобто влізла в ліжко пересічного поляка, встановлюючи католицький шаріат.

За ці 2 роки партія “Право і справедливість” прийняла вже другий закон проти України, який перед усім стосується українців які працюють в Польщі. А українці, які працюють в Польщі, по визначенню поляків – це та єдина річ, яка дозволяє польській економіці зростати.
Тепер партія “Право і справедливість” прийняла закон, направлений ще й проти євреїв.
До цього пан Качинський сварився з німцями, вимагаючи в них якихось репарацій за окупацію Польщі під час Другої Світової.
А буквально на днях пан Качинський посварився з ЄС, назвавши ЄС хижаком, який поводився з Польщею як зі здобиччю. Напевно влиті сотні мільярдів євро в Польщу – це таке хижацтво…

Пан Качинський і очолювана ним партія почала боротись зі всіма навколо, крім боротьби з росією, яка вбила його брата.

Mason Lemberg
Top