Ірина Луценко: “сімейні вечори з дітьми та рідними – це розкіш, а можливість провести час всім разом – безцінна”

Ірина Луценко

Юра вже все виклав, але додам пару слів від себе.

Ця новорічна відпустка була особливою для нашої сім’ї. Ми всі працюємо, наші з чоловіком робочі графіки часто передбачають роботу до півночі та пізніше. За таких умов сімейні вечори з дітьми та рідними – це розкіш, а можливість провести час всім разом – безцінна.


Стосовно цінностей матеріальних. Зазвичай не маю звички розповідати на широкий загал про свою волонтерську і благодійницьку діяльність, але оскільки журналісти пишуть про витрати на відпочинок, вважаю за необхідне поінформувати, на що іще витрачаю власні кошти.

У 2017 році була оплачена допомога інвалідам-спінальникам у Львові, обладнання для школи в Пісочині Харківської області, операція на серці мами бійця АТО, лікування жінки з Широкине, допомога (ремонт, обладнання, транспорт, техніка, продукти, інше) 72-й бригаді ЗСУ, навчання в Українському католицькому університеті дівчинці зі Львівської області, подарунки дітям, які лікуються в Охматдиті та Інституті раку, допомога Харківському дитячому будинку, концерт для дітей на 8 березня в Києві, оренда приміщення в Українському домі для аукціону по збору коштів для бійців АТО та інше.

Депутат Верховної Ради України Ірина Луценко

One thought on “Ірина Луценко: “сімейні вечори з дітьми та рідними – це розкіш, а можливість провести час всім разом – безцінна”

  1. Сповіщення: Юрій Луценко: "У нас немає рахунків у офшорних зонах, ми не володіємо зарубіжною нерухомістю, яхтами чи гелікоптерами" | #блогосфера

Comments are closed.

Top