Інформаційний навігатор для ветеранів АТО: “що буде тепер опікуватись проблемами ветеранами”

Валентин Манько Семен Семенченко Береза

Колишній учасник АТО Валентин Манько, голова ГО «Єдиний Союз Патріотів України», радник директора Державного підприємства «Конярство України” виграв конкурс на посаду голови Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції

Фінал конкурсу транслювався он-лайн і кожен міг сам переконатись у відповідності претендентів на посаді. У конкурсі також брав участь Віталій Баранов, і саме на його перемогу сподівалась більшість, про що свідчать пости у ФБ.
Підполковник Віталій Баранов, зараз демобілізований, виконуючий обов`язки командира 90-ого окремого аеромобільного батальйону імені старшого лейтенанта Івана Зубкова 81-ї окремої аеромобільної бригади, в минулому кіборг з позивним «Біба», забезпечував ротацію в аеропорту.
Протягом восьми місяців в аеропорту і біля нього стояли за Україну.

Але, не дивлячись на те, що при співбесіді Манько Валентин, маючи три вищі освіти і працюючи раніше у податковій і в комісії з регулювання фінансових послуг не зміг відповісти на просте питання, що таке публічні фінанси, саме він був оголошений переможцем.
За посиланням відео на співбесіду:
https://youtu.be/0-Z7-jcL56w


Нагадаємо, раніше, за офіційними даними Валентин Миколайович Манько (29.01.1981 року народження) був обраний депутатом Васильківської районної ради V скликання в 2006-му році за списками Партії Регіонів (Дніпропетровська область). Входив до складу фракції Партії Регіонів.

Такой це колишній боєць Правого Сектора, оголошений в розшук за розбій, який вступив в змову з Ігорем Кононенко і в обмін на закриття кримінальних справ погодився оговорити Геннадія Корбана.
Посиланная на декларацію:
http://bit.ly/2B3WeMG

P.S. Кабінет міністрів оголосив конкурс на посаду голови Держслужби ветеранів 1 грудня 2017 року.

21 червня 2017 року Кабмін звільнив голову Держслужби ветеранів Артура Дерев’янка. Премєр Гройсман наголосив:
«Ми звернемося публічно до громадських організацій, щоб вони взяли участь у цьому процесі, бо обрання має бути публічним, і вони мають право на це.»

Але попри такі заяви, конкурс пройшов без публічного заклику до громадськості. Що викликає ще більше питань до обраної кандидатури.

Тож, яка ваша думка стосовно нового голови Служби, що буде тепер опікуватись проблемами ветеранами.

! Інформація отримана з відкритих джерел.

– Інформаційний навігатор для ветеранів АТО

Top