Олег Пономар: “В Молдові заборонили трансляцію новинних каналів Московії”

Олег Пономарь

11.01.2018 ЧЕТВЕР

Доброго дня, друзі. Четвер. Що важливого?

Що ближче березень, то гарячіше: впливовий сенатор-демократ Бен Кардін оприлюднив звіт під назвою “Асиметрична атака Путіна на демократію в Московії та Европі: наслідки для національної безпеки США”, який охоплює період у 20 років.

Підкомісія міноборони Польщі з дорозслідування смоленської авіакатастрофи визначила, що ліве крило літака було знищено внаслідок внутрішнього вибуху.


В Молдові заборонили трансляцію новинних каналів Московії. Законопроект стосовно протидії московській пропаганді в країні подав Влад Плахотнюк (“барига”, якого на останніх виборах “переміг” Додон).

Дехто, коли бачить такі новини, відразу панікує: “війна буде?”. Ні, якраз навпаки. Це доведено Рейґаном: що сильнішим й агресивнішим є США, то слабкішою та податливішою є Імперія Зла — адміністрація Трампа планує послабити обмеження на застосування ядерної зброї і розробити нову боєголовку зі зарядом малої потужності для ракет Trident D5 (ага, Trident=Тризуб), які стартують з підподних човнів.

Трохи “Вітрини”: в Україні починає роботу перша сонячна електростанція в Чорнобилі.

Український паспорт став найкращим у рейтингу паспортів світу серед країн колишнього СРСР (не враховуючи країни Балтії, звісно): 44 місце у світі, 114 країн без віз.

Державний “Приватбанк” очолить відомий чеський банкір, Петр Крумганзл (вільно володіє англійською, німецькою, російською, японською, останнє місце роботи — операційний директор великого китайського банку).

Гарного всім дня.

Top