Инна Ива:”в якості подяки, я отримала адвокатський запит від директора нашої школи, де повинна невідомо перед ким звітувати”

Яковецький Михайло Олександрович

Час настав. І я більше не можу мовчати!
Зараз мені, як ніколи, потрібна ваша підтримка, бо тільки разом ми можемо змінити майбутнє наших дітей.
Більшість із вас знає, що з 2014 року ми займались координацією роботи волонтерського кабінету в 147 школі м. Києва. У нас всі роки були чудові відносини з дітьми, батьками, вчителями та адміністрацією школи, до того часу, поки ми не почали пхати свого носа туди, куди не потрібно і шукати правди.
Останній рік в нашій школі почали відбуватись незрозумілі рухи з боку адміністрації школи, ми були змушени підняти питання стану національно-патриотичного виховання за останні два роки, фінансових поборів, запросили звіти про благодійні внески батьків, почали вимагати деяких вчителів викладати українською мовою, запросили договори аренди між платними секціями та школою (яких, як виявилось немає взагалі) а у вдячніть стали “незручною” родиною, від якої зараз дуже посиленно намагаються позбутись.
Адміністрація почала тиснути не тільки на нас, але й на вчителів патріотів, по школі почали поширювати дезінформацію, нібито проти нас зараз виступає вся школа, це не так, більшість батьків за нас, але бояться відкрито говорити, бо одразу починається упереджене ставлення.
Справа зовсім не в моїх особистих забаганках, мені простіше було перевести дитину до іншої школи, але є й інші діти, які також страждають від відношення деяких вчителів та методів, якими виховують підростаюче покоління.
Допоки наші воїни захищають Україну і намагаються здобути свободу для наших дітей, ми будемо усіма можливими і не можливими способами ламати совкову, гнилу систему і нав’язування рабського мислення, заради миру та вільного майбутнього підростаючого покоління!
Я не публічна особа, я ніколи не хизувалась і не прикривалась тим, що я волонтер, я не робила це заради нагород та подяк і ніколи не думала, що повинна буду відчитуватись за неспані ночі біля сіток та швейної машинки…
Кому цікаво, можуть подивитись звіти нашої роботи Громадська Організація “Вільне Майбутнє”, я їх ніколи не приховувала та завжди відчитувалась за кожну копійчину.
Але на днях, в якості подяки, я отримала АДВОКАТСЬКИЙ запит від директора нашої школи, де повинна невідомо перед ким звітувати. І це при тому, що у директора є всі наші фото, відео звіти, подяки, чеки та інше. І ніколи у жодного з батьків не виникало і не виникає претензій щодо нашої діяльності.
Нижче я додам скрін цього абсурдного запиту, та відповідь моєї доньки Victoria Belka, яка абсолютно автономно від нас написала листа адвокату, яке вмовляє йому відіслати. Це бачення шкільних проблем очима дитини…
Не знаю з якого часу стало нормальною практикою, що директор школи, замість вирішення проблем, укладає договір з адвокатом і відкрито оголошує батькам війну, можливо це спосіб заставити нас замовкнути.
Зараз ми звернулись за допомогою до районного управління освіти та правоохороних органів, дуже сподіваюсь на своєчасне та прозоре розслідування.
Я дуже прошу всіх вас не бути байдужими, так як ці питання дискредитуюсь освіту, виховання підростаючого покоління та волонтерський рух зокрема. Якщо у ваших школах є подібні проблеми, давайте об’єднуватись та вирішувати ці проблеми разом.


Top