Анна Оскомина:”где Аль-Джазира могла взять этот документ, и не может ли быть причастно к этому НАБУ”

Виктор Федорович Янукович злой карандаш

Сперва вопрос на засыпку. Не важно, оригинал или фейк, но кто-то, кто очень в теме, достал/создал документ, похожий на оригинал. И где Аль-Джазира могла взять этот документ, и не может ли быть причастно к этому НАБУ, изымавшее недавно доки в Ощаде как раз по этому делу?
А теперь комментарий Каменяра к статье Левитова, которая ниже и в конце которой сам Аллан рекомендует его прочесть для ясности:

З моєї точки зору ситуація виглядає наступним чином:


1) ГПУ знаходить докази, які дають можливість здійснити спецконфіскацію через суд (закони, нагадаю провалювались через “антикорупціонерів” і прочу самопоміч)
2) Представники фірм януковича / оніщенка, оформивши фірми на фіктивні адреси і фіктивних людей, на суди не приходять.
3) Суд ухвалює вирок.
4) Апеляцію янек теж прошльопав.
5) Засекречується рішення, щоб не дати янеку навіть теоретичної можливості судитися з Україною в міжнародних судах
6) По команді янека піднімається вся пздота, починаючи від ситника і закінчуючи шабунями і ТІ і хоче будь-якими способами отримати вирок суду, щоб дати можливість янеку судитися в міжнародних судах.

Те, що вони отримали може і є копією оригіналу, але навряд чи це може бути основою для позову в міжнародному суді.

Але це стало інформаційним приводом, для того, щоб накинути на Луценка і Порошенка, для того, щоб ідіоти повірили в те, що потрібно відстоювати справедливість для янека, що стягнені 1,5 мільярди баксів в бюджет – це розтрата, що краще було не стягувати бабки цієї святої людини, бо шабуня по вироку суду і картах таро може встановити якість розслідування….

Встановити якість розслідування на основі вироку – це приблизно те ж саме, що встановити кваліфікацію лікаря по діагнозу. Ну і що що в леща написано “геморой”? Щоб встановити чи правильно лікар встановив діагноз, чи він кваліфікований треба мати аналізи, обстеження… Так само і тут… Щоб встановити якість розслідування, треба мати матеріали справи, а не робити висновки на основі вироку.

Але навіщо табуну амеб ці потуги? Вони будуть й далі розносити хню, в якій нічого не розуміють на догоду ублюдкам, які за бабло так стараються для янека.

Анна Оскомина

Top