Валерий Довженко: “Заступники міністрів теж люди. Більш простого спілкування на рівних умовах з пані Федорович, я ще не бачив”

Валерий Довженко Полтава АТО

Заступники міністрів теж люди.
Вчора, 18 грудня, в приміщенні готеля “Президент” відбулася зустріч ветеранських громадських організацій з заступником міністра Natalka Fedorovych . Представники ГО рушили до Києва з 14 областей України, аби влада почула їх. Більш 40 людей представляли різні ветеранські об’єднання, майже з усієї країни.Проблематика бійців АТО, на сьогодення, є одна з найболючих. Тільки в форматі”живого спілкування” можна не тільки почути справжніх ветеранів війни на Донбасі, а й докласти зусиль, аби разом зрозуміти – Влада й Громадське Суспільство повинні працювати, прислухаючись один до одного.
Саме це й відбулося, коли пані Наталія запропонувала створити 6 робочих груп, які, після обговорення, винесли своє бачення проблем і свої варіанти їх вирішення.
На цей час, пункт фінансування громадських об’єднань, набув широкого розголосу й саме в цьому секторі, разом з Віталій Кузьменко, я приймав участь для обговорення.
Що з цього вийшло, доповідаю!
Якщо проект Постанови пройде всі необхідні бюрократичні кабінети, то з 2018 року вже буде новий Порядок фінансування ветеранських ГО. Як всеукраїнськіх, так і регіональних з місцевими. Тепер кошти будуть надаватись не”на статутну діяльність”. А на проекти! Які будуть писати самі ГО.
Комісія, яка буде розглядати ці проекти, будуть складатися з держслужбовців (50%) і керівників ГО, які не беруть участь в цьому конкурсі (50%). ГО, яка перемогла в конкурсі проектів 20% коштів має витратити на реалізацію проекта, а 80% на сам проект.
В робочій групі ми знайшли засоби індикації при реалізації цих конкурсів. І саме найголовніше. Віталій Кузьменко спромігся домовитись з благодійним фондом для проведення тренінгів по навчанню громадскості в написанні проектів та основним засадам роботи комісій.
Тому. Не переключайтесь. Попереду – будівництво країни.
А заступники міністрів теж люди! В свій час я пару раз зустрічався з Президентом України та Президентом Литви (пані @Dalja Gribauskaite ви обіцяли мені один “like”!), з керівником ДержСлужби та начальником відділу з МОЗ, але . Більш простого спілкування на рівних умовах з пані Федорович, я ще не бачив!


Валерий Довженко

Top