Олександр Сурков: “Имидж Михо упал ниже Юлиного. Посольство США осудило штурм Октябрьского дворца”

Олександр Сурков

#EarlyBirdUA – новости, которые вы могли проспать

Олія яку підлив Трамп у арабо-ізраїльский вогонь вже зашкварчала. Президент Ердоган заявив, що Туреччина прагне відкрити посольство в Східному Єрусалимі, який за версією Організації ісламського співробітництва (ОІС) є столицею Палестини.

В Румынии прошли многотысячные антиправительственные протесты

Имидж Михо упал ниже Юлиного … Посольство США осудило штурм Октябрьского дворца. Американские дипломаты назвали действия сторонников Михаила Саакашвили злоупотреблением правом на мирный протест.


Японии – приготовиться к “Хоккайдонаш”. Морская авиация и силы противовоздушной обороны (ПВО) Тихоокеанского флота РФ в 2018 году будут объединены в состав армии со штабом на Камчатке.

Кому різдвяна “Кока-Кола” , кому сміття … На сайті адміністрації Єкатеринбурга з’явилося повідомлення про те, що по місту в передсвяткові дні їздитимуть два новорічних сміттєвоза, прикрашені гірляндами і паперовими сніжинками.

Відповідь на “амеріканське” кільце у Сочі , що не засяяло … Міжнародний олімпійський комітет (МОК) розробив вимоги до екіпіровки російських спортсменів на Олімпійських іграх в Пхенчхані в 2018 році. Їм заборонено використовувати національну символіку

Постанова Ради Федерації про призначення виборів президента РФ на 18 березня 2018 року вступила у силу. Чекаємо заяв ПТН ПНХ щодо його висування, бо він ще шхериться … Але з того світу він підтримку вже має. у російській соцмережі “ВКонтакте” почали з’являтися повідомлення з аккаунтів померлих користувачів зі словами підтримки президента Путіна.

Олександр Сурков

Top