Semen Kabakaev: “Нав’язування світовій спільноті перемовин не з Кремлем а з ватажками в ОРДЛО, одне з приорітетних завдать Путіна”

Semen Kabakaev

РФ намагається не бути стороною в війні на всіх майданчиках які існують і ось ще один доказ:

Спостерігачам місії ОБСЄ передали лист від Міноборони РФ з повідомленням про те, що Росія збирається відкликати з території України офіцерів своїх Збройних сил з СЦКК.

Про це йдеться у звіті СММ ОБСЄ за 15 грудня.


“14 грудня представник Збройних сил України у Спільному центрі контролю і координації в штабі СЦКК, розташованому у підконтрольному урядові м.Соледар передав СММ лист від Міноборони РФ з повідомленням про те, що РФ збирається відкликати з території України офіцерів своїх Збройних сил з СЦКК

Нав’язування світовій спільноті перемовин не з Кремлем а з ватажками в ОРДЛО, одне з приорітетних завдать Путіна. Щоб сказати потім: ні ні, ми не сторона конфлікту, ми тут нідочого.

Хочу також нагадати, що вчора прийняли нову резолюцію до Римського Статуту і тепер Міжнародний Кримінальний Суд, зможе розглядати випадки агрессіі. Це перший випадок в історії, хоча для цього цей суд і створювали, але досі він розглядав воєнні злочини і злочини проти людяності.

Top