Павло Бондаренко: “Єх, якби я був президентом…”

Павло Бондаренко

Єх, якби я був президентом…

У грудні 2014 року в Ставропільському краї за кражіку автомобіля було затримано такого собі Гаджиєва. Слідак запропонував йому: або сідаєш, або їдеш воювати на Донбас. Так Гаджиєв разом з такими само 22 “добровольцями” відправився “по зову душі” захищати донбасівців від хвашистів.

Під Санжарівкою він керував танком Т-64Б. Правда, недовго. У січні 2015 року його танк наші військові знищили, а Гаджиєва взяли у полон.

Вчора суд дав потворі 15 років, що особисто мене не влаштовє: чому ми маємо годувати цю тварюку та ще стільки часу? Але й відпускати назад в Росію навіть в обмін на наших полонених теж не вихід, бо воно знову “по зову серця” опиниться в танку.


Що робити? Єх, якби я був президентом…

Я би, для таких типів створив спеціальні “зони”. І харчі у ті “зони” ПРОДАВАВ. В обмін на труси. Нашив трусів сьогодні на 20 гривень – отримуй півбуханки хліба. Чому так мало? А решта твого заробітку пішла на витрати твого утримання. Бачиш отам на вищці вихователя з кулеметом? Йому зарплатню треба платити, одягати-взувати його треба. Трусами забезпечити.

Правда, різномантні правозахисники з Європ та Америк кричали б що ми негуманно ставимося до ув`язнених. Але то таке – запропонуємо їм тижневий тур до Сніжного, Антрацита або Горлівки, аби потусили там з орками. Дивишся й пельки б приткнули.

Та й якщо помислити – ми ж не моритимемо орків голодом. Що заробив – те й матиме. Ніхто не заважатиме Гаджиєву нашити трусів на 50 гривень. Тоді він отримає аж цілу буханку хліба ще й плавлений сирок. Ну, а якщо на 100 гривень… Премія за перевикорнання плана: пляшка пива “Оболонь”. Безалкогольного.

До речі, я б і для наших корупціонерів подібні “зони” влаштував. Хочеш їсти? Купуй. Порція розсольника – 500 гривень, пиріжок з горохом – 50. Ти ж наколядував? Гроші маєш. Скінчилися? Ось швейна машинка, он там сатин – ший труси.

Єх, якби я був президентом…
Виберіть, га?

Top