Ірина Ніка: “Міша зубожів на кілограм коксу і на двох спонсорів зубожіння”

Ірина Ніка

Зубожілий народ звично зубожіло стояв у зубожілих чергах до зубожілих прилавків за продуктами до енного зубожілого святкування. Зубожіла залізниця пустила десять додаткових потягів для зубожілих, щоб ті вкотре поїхали до зубоожілих готелів зубожілої України. Готелі настільки зубожіли, що місця на зимові свята зубожіло розписані ще за місяць до тотального зубожіння.
Зубожіле і доведене до відчаю населення жаліється на форумах , що ” раніше був новий рік, запах ялинки, мандарини і відчуття свята, а зараз лише новий рік , мандарини скільки влізе і повні столи зубожіння , але ніякого настрою, усе украли бариги”
Юлька зубожіла настільки, що її адміни тирять чужу франшизу і пхають туди свою фею тотального обніщання. Про словесне зубожіння і говорити зубожіло.
Міша зубожів на кілограм коксу і на двох спонсорів зубожіння.
Єгорка зубожів на посаду і остатки глузду, лізка відкриває усе нові грані зубожіння на сцені і в палатці, але гроші на інтернет все не закінчуються.
Зубожілі на труси звично засипають зубожінням центр Києва і зубожілі кущі. Семен розпух від зубожіння до форми кульки і від цього з зубожілої пащі вилетіли останні жуби на чорний день і пережовування королівської креветки


А мій телефон зараз зубожіє на грьобаний авторедактор, бо я загралася виправляти зубожіння .

Top