Дмитро Вовнянко: “Саакашвілі таки Банковій дуже вигідний – кращої карикатури на опозицію влада не створила б”

Дмитро Вовнянко

Не знаю чи справді писав Міхо листа дядьку Петру з пропозицією помиритися – “Інсайдер” всеж таки джерело вельми сумнівне. Проте я знаю як це перевірити – подивитися на кількість осіб, які приповзуть завтра на “марш “Руху нових сил” за імпічмент”.

Ніяка екстрадиція до Грузії Міхо найближчим часом не загрожує – ані юридично, ані з погляду здорового глузду. Саакашвілі таки Банковій дуже вигідний – кращої карикатури на опозицію влада не створила б, навіть якби хотіла.


Причина листа (якщо він взгалі був) може бути одна і вона ж єдина – розлідування ГПУ зруйнувало канали за якими міхо-майданчик отримував гроші від “бабці Курченко”. І зараз Міхо опинився перед вибором. Або – домовитися з владою, подати це як свою перемогу і згорнути міхо-майданчик. Або – на очах всієї країни міхо-майданчик перетвориться на маргінальне збіговсько безхатченок, які на всі боки волатимуть журналістам як їм не заплатили і який Міхо… нехороша людина.

І тут – як би не довелося зрікатися міхо-майданчика. Благати “псів Авакова” розігнати міхо-майданчик. Ховатися від міхо-майданчика.

Що б я робив на місці влади? Та ні фіга би не робив – дурні і самі гарно риють собі моглилу. А що робити нам? Слідкувати – скільки людей завтра вийде на акцію. Якщо значно менше ніж крайній раз – значить лист був, і все що я написав вище – реальність.

Апдейт. Джерела ТСН в оточенні президента говорять, що лист таки був. Значить – тим більше слідкуємо за завтра.

Top