Natalka Fedorovych: “Неоціненний вклад у подолання торгівлі людьми вносить Уряд США”

Федорович Наталія Володимирівна заступник Міністра соціальної політики України

“Сьогодні на Всеукраїнській нараді завершили дводенне обговорення проблемних питань співпраці територіальних підрозділів Нацполіції та органів соцзахисту у сфері протидії торгівлі людьми.
Результатом наради стала розробка критеріїв ефективності роботи суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми. Його прийняття дозволить Мінсоцполітики регулярно аналізувати стан реалізації державної політики у сфері протидії торгівлі людьми.
Вдячна першому заступнику Генерального прокурора України Дмитру Сторожуку, заступнику голови Національної поліції України Віталію Невгаду за участь у нараді та активну позицію у питанні протидії торгівлі людьми.
Неоціненний вклад у подолання торгівлі людьми вносить Уряд США, який вже близько 20 років підтримує заходи з протидії торгівлі людьми та допомогає тисячам осіб, які постраждали від такого ганебного явища. У зв’язку з чим, хочу подякувати участь у нараді офіцеру відділу Сприяння розвитку демократії та врядування Агентства США з міжнародного розвитку Донні Кернер, а також офіцеру Політичного відділу Посольства США в Україні Антону Куперу.
Також вдячна Представництву МОМ в Україні за допомогу в організації наради.
Впевнена, що лише активна співпраця органів соціального захисту населення, правоохоронних органів та громадських організацій забезпечить виявлення та надання допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми”


Наталія Федорович, заступник міністра у Міністерстві соціальної політики України .

Top