Богдан Карпенко: “випадково Сакварелідзе розшарює верески ньюзвана, чисто випадково Саакашвілі вже теж там”

Сакварелидзе Саакашвили

У неділю ввечері. Якраз після чергового провалу акції Міхо. Невідомі особи “блокують” під каналом Медведчука. Читачі пишуть, що на стрімах ті особи зізнаються, що були учасниками міхопротесту. Чисто “випадково” з різницею у декілька хвилин у фейсбуці з’являються пости Медведчука, Лукаш, Портнова, Бондаренки, Богуцької про те, що це виявляється (вони вже провели розслідування) влада блокує опозиційний канал. Чисто випадково Сакварелідзе розшарює верески ньюзвана, чисто випадково Саакашвілі вже теж там. Моя думка: дане шоу приносить плюси виключно власнику каналу – піар, накидування на владу “яка блокує”. Паралельно можна розкачати якісь медведчуковські “патріотичні рухи”, які порушуватимуть там все, що можна, чим змушуватимуть силовиків реагувати, щоб потім вчиняти вереск “влада захищає ньюзван”. Розумієте, буде одночасно дві течії “влада нападає на ньюзван” в любителів цього лайна, і “влада захищає ньюзван” у тих, хто це лайно люто ненавидить. Звідси – моя думка – всю цю акцію наймовірніше організували саме власники каналу, використовуючи як штатних провокаторів, так і патріотів, які не розуміють, що їх знову розводять, як кошенят. Не бачу нікого, крім медведчуків, хто б тут отримував ще вигоду.


А як бути? Просто: канал може бути закритий виключно у законний спосіб. Якщо нема порушення законів – влада нічим не допоможе. Якщо хтось порушуватиме закони в протестах біля каналу – влада зобов’язана наводити порядок. Не сперечайтесь на тему – наскільки кремлівський даний ньюзван – він цілком і повністю кремлівський, ворожий країні, тут нема дискусії. Не вимагайте закривати канал з порушенням законів, бо тільки йому збільшуватимете популярність, при тому ставлячи перед владою завдання, яке вона не може виконати, бо почнуться проблеми з посольствами. Що потрібно тут обговорювати:
а) як законними методами можна канал медведчука викинути з ефіру
б) що ми можемо підкорегувати в наших законах, щоб це не викликало блоку зі сторони посольств, і, при цьому, дало можливість відключити кремлівську помийну яму

Top