Тетяна Кагуй: “. Вважаю, що коли ми хочемо змін у суспільстві та у державі, ми мусимо починати з себе.”

Сьогодні забрала із Паспортного сервісу  ID- карточку – внутрішній український паспорт нового взірця, як це вже є давно у низці цивілізованих країн світу!

Досвід із Паспортним сервісом в мене особисто позитивний: не дивлячись на велику, на перший погляд, чергу при оформлюванні документів, вся процедура включно оплати та зняття відбитків пальців із фотографуванням не зайняла навіть 40 хвилин.

Терміном виготовлення документа в мене було 10 днів, а вже через 8 днів мені прийшло СМС-повідомлення. Час, який я витратила, щоб забрати ID-паспорт, не перевищив 10 хвилин. Дуже приємно та незвично: рівень працівників паспортного сервісу, їхня культура на високому рівні.


А зараз про сам новий паспорт (ID-карточку). Звичайно, у найближчі рік-два користування ID-карткою створюватиме деякі незручності. Але саме незручності, а не проблеми, якими дехто лякає!

Хоча мала можливість просто вклеїти нове фото у паспорт старого зразка, вирішила оформити саме ID-картку. Вважаю, що коли ми хочемо змін у суспільстві та у державі, ми мусимо починати з себе.

На сьогоднішній день, не всі установи володіють технікою, яка може зчитувати інформацію з ID-картки. Це означає, що власник такою паспорта-пластикової картки наразі мусить мати окремо довідку про реєстрацію та ідентифікаційний код, незважаючи на те, що останній електронно прописаний у документі нового зразка.

Згодом, як і в багатьох країнах Європи, у США, Канаді та інших державах цивілізованого світу, в карточку можна буде внести інформацію про: водійські права, страховку, різноманітні дозволи, інформацію медичного плану тощо. Як і в усьому цивілізованому світі, громадянину України вистачить мати у себе лише один пластиковий документ замість нинішньої цілої низки документів!!!

Отож, зміни починаються з кожного громадянина, Україна починається з тебе, ти і є Україна!Змінюймося!

ЩОБ Я НІКОГО НЕ ЗАПЛУТАЛА: додаю лінк, як і за яких обставин людина може оформити внутрішній пластиковий паспорт (ID-картку)

https://pasport.org.ua/poslugi/id-card

Пише на своїй сторінці у Фейсбук Тетяна Кагуй:

Top