Альона Вербицька:”ТЕРМІНОВО ПОТРІБНІ КООРДИНАТОРИ З КОЖНОЇ ОБЛАСТІ ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЇ ЗУСТРІЧІ З УЧАСНИКАМИ АТО”

Альона Вербицька Радник начальника Генерального штабу - Головнокомандувача ЗС України

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ РЕАЛІЗАЦІЇ СОЦІАЛЬНИХ ГАРАНТІЙ УЧАСНИКАМ АТО

ТЕРМІНОВО ПОТРІБНІ КООРДИНАТОРИ З КОЖНОЇ ОБЛАСТІ ДЛЯ ОРГАНІЗАЦІЇ ЗУСТРІЧІ З УЧАСНИКАМИ АТО/ З ПРЕДСТАВНИКАМИ ОРГАНІЗАЦІЙ УЧАСНИКІВ АТО, ЯКІ ПРОЖИВАЮТЬ/ДІЮТЬ В РАЙОНАХ ОБЛАСТІ.
Дуже прошу відгукнутися тих людей, які допоможуть проінформувати учасників АТО та їхні родини про цю зустріч і допомогти її організувати.

Напишіть будь-ласка мені в особисті повідомлення:

1. Свої контакти
2. Область чи район області в якій готові бути координатором.

Протягом трьох років, два з яких на посаді радника начальника Генерального штабу Збройних Сил України, я захищала права військовослужбовців, що проходили службу по мобілізації та на контрактній основі в Збройних Силах України, а з березня 2017 року очолюю Комітет по захисту прав прикордонників в Громадській раді Держприкордонслужби.


У жовтні розпочалася моя офіційна співпраця із Адміністрацією Президента України, а це значно розширює можливості та сферу діяльності.
На сьогоднішній день я обіймаю посаду радника заступника Глави Адміністрації Президента України Кондратюка Валерія Віталійовича.
З генерал-лейтенантом Валерієм Віталійовичем Кондратюком мене доля звела іще тоді, коли я була радником начальника Генерального штабу ЗСУ, адже Валерій Віталійович курує весь сектор безпеки та оборони України, і всі ті питання, які потребували вирішення на найвищому рівні, вирішувалися саме його рішеннями, або ж за його сприяння.
Валерій Віталійович військовий (не говорю колишній, бо колишніх військових не буває). Розвідник. Дуже розумна і надзвичайно мудра людина. Держслужбовець, чиє серце не «зачерствіло», а Душа не покрилася бюрократичним пилом.

ВПЕРШЕ !!! за всі роки моєї правозахисної діяльності у військовій сфері, будучи радником, я РАДЖУ! У мене відбуваються наради! До моїх порад прислухаються!!! Мої ініціативи підтримуються! Відбувається всебічне сприяння і надається допомога в повному обсязі від моїх потреб, а точніше – від потреб тих, хто звертається до мене за допомогою.

Так, днями я опублікувала матеріали щодо алгоритму дій учасників Антитерористичної операції по реалізації ними права на отримання земельних ділянок для відповідного виду господарювання.
Після публікації цієї інформації мені надійшла ВЕЛИЧЕЗНА кількість дзвінків та повідомлень про те, що з реалізацією прав, гарантованих державою для учасників АТО, є певні проблеми на місцях.
Тож, вже вчора, на нараді я озвучила всі ці проблемні питання і одразу ж було прийняте рішення щодо проведення мною моніторингу ситуації по всіх областях України з питань:

1. Виділення землі
2. Лікування/протезування/санаторно-курортне оздоровлення/реабіліація
3. МСЕК
4. Освіта (перекваліфікація)
5. Комунальні послуги
6. Пільговий проїзд

Цікавить ситуація не лише в містах обласного значення, куди я зможу приїхати, а й в КОЖНОМУ РАЙОНІ ОБЛАСТІ, куди я просто фізично не зможу дістатися, оскільки кожна область має по кілька десятків районів.

Саме тому прошу відгукнутися представників тих громадських організацій, які зможуть бути координаторами в своїй області і допоможуть організувати зустріч із учасниками АТО та членами їх родин, із представниками громадських організацій, які допомагають учасникам АТО із всіх районів області, або ж переважної їх більшості.
За результатами нашого з вами спілкування, я робитиму розширену аналітичну доповідь на свого керівника з відповідними пропозиціями щодо вирішення тих чи інших питань.

Лише разом ми можемо захистити права тих, хто захищає наше життя!!!

Top