Сергій Місюра: “Радіо Свобода – до побачення. В пеклі для таких журналістів є окремий чан з смолою де годують вас вашою ж брехнею”

Сергей Мисюра Капитан Прайс ВСУ

Про нашу журналістику. Хоча яка вона наша, якщо все частіше вона або продажна, або проросійська… Тоді історія одного коментаря про зимову форму одягу:


Приїхали журналісти, забираю з КПП, взнаю, що потрібен коментар чи встигають фабрики пошити форму і чи всі нею забезпечені в АТО. Взнаю, що з Радіо Свобода і трохи стає не по собі, але я ж вірю людям, так і лице журналіста знайоме…
Розказую, що знаю і в межах компетенції Головне управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ Але заходить справа про “горючість” зимової форми. А я ще не фахівець розробки речового забезпечення, але знаю, що треба звати Васю – він все розкаже навіть з аналізом до молекулярного рівня тканини. Чекаємо, говоримо, розкадровка оператором, розмови про все, і навіть про політику.
Коментар Василя вже знімають на камеру, він детально розказує, що знає про те як шиють, що встигають, і всі будуть з формою. Я приніс бушлат зразка 2014 року та останній варіант 2017 року. Показую в яких місцях і чим ми здійснили стрибок в забезпечення військовослужбовців ЗСУ. Але бушлати не знімають і починають питати за “горючість”, чому були такі опіки від форми 2014 року, так називаємої “гелетейки”…
Хоча і була чуйка, що щось не так, але Василь навіть куски тканини приніс і детально, на рівні волокна розповів чому так було – і що світові армії використовують змішані тканини в формі, і що всі вони горять, і що в формі немає такого критерію як “негорючість”. Такий критерій є тільки в спеціальних костюмах для екіпажів бойової техніки і інших, вузьконаправлених спеціалістів. Вогнестійкість різних рівнів і все таке інше. Все розказав.
Але через декілька днів на каналі Свободи виходить сюжет під назвою “Камуфляж для української армії: врятує чи вб’є?”. ААААААА!! З забезпечення зимової форми висосали сюжет про вбивчу форму нового зразку. При цьому з багатохвилинного спічу Vasyl Sakovets вирізають саме потрібні слова за 18 секунд. Навіть поїхали до недоволонтера, який без зради їсти не сідає, і підпалюють три форми… Не говорячи, що все горить, і навіть танк горить, і вся форма світових армій, і все горить, якщо в нього немає приставки “вогнестійкість”, але ми ж заказаний сюжет ліпимо, в якому ставиться питання між тканинами ХБ і змішаними. І що цих виробників одиниці, і між ними війна, бо армія тепер тільки змішані тканини використовує – це все відомо. Але ж треба саме вбивчість нової форми указати, бо старий “Дубок” з чистого ХБ горів найдовше….
Я це все спеціально в таку “портянку” розписав, щоб все було ясніше. Щоб знову ви побачили як працюють журналісти та деякі волонтери. Яка насправді журналістика в Радіо Свобода за закордонні гроші. Як брешуть без сорому і совісті та маніпулюють словами та поняттями, лиш би зради побільше, та ще й грошей заробити…
От така в нас журналістика, яка ще не раз буде звертатись по забезпеченні армії – але тепер буде зовсім інший підхід…
І так, Радіо Свобода – до побачення. В пеклі для таких журналістів є окремий чан з смолою де годують вас вашою ж брехнею та перед очима тільки ваші продажні сюжети.

 

Top