Юлия Цепун: “Героїв Небесної Сотні порівняли з жовтневою революцією совком та все це назвали цирком…”

Герої Небесної Сотні

В Оболонському р-ні м. Києва є чудова дитяча бібліотека! Але, яка носить ім’я Аркадія Гайдара ( Гайдар – герой «радянських часів» особисто брав участь у масових вбивствах людей, і це задокументовано ).

Закон про декомунізацію був прийнятий в квітні 2015 року!
Майже за три роки нікому ніякого діла не було до цієї бібліотеки, громаду Оболонського р- ну не хвилювало що вона носить ім’я Гайдара, чомусь за три роки таж сама громада не підняла питання про перейменування дитячої бібліотеки!

І ось цей день настав:

Від керівництва ОРДА надійшла пропозиція перейменувати бібліотеку на ім’я Героїв Небесної Сотні, і ми рідні Героїв підтримали цю пропозицію.
Пропозицію про перейменування було винесено на громадські обговорення,бо без громадськості як ми всі знаємо такі речі не можливі!
До обговорення перейминування було подано три варіанти:
1. А.Гайдара (залишити як є)
2. Героїв Небесної Сотні
3. своя назва.
Я особисто звернулась до громади Оболонського р-ну підтримати нас рідних та проголосувати за надання ім’я Героїв Небесної Сотні дитячій бібліотеці!
Я попросила про маленьку таку підтримку, ПІДТРИМКУ! Я нікого не змушувала та не переконувала!А у відповідь – бруд!
Хочу наголосити, було три варіанти, але коментарі громадян мене вразили та трошки шокували!

Чого я тільки не начиталась, Героїв Небесної Сотні порівняли з жовтневою революцією совком та все це назвали цирком, перейменовувати ми можемо в селах ( хоча в мене знову питання чим людина відрізняється яка мешкає в селі від міста, зовнішністью, складом розуму, національністью, ЧИМ?!?) хтось ображений згадав як йому пагано живеться перераховуючи всі недоліки та гріхи влади.
Деякі батьки дітей категорично проти бо впевнені що ця назва вплине на психічний стан їхніх дітей ( але ті ж самі батьки мабуть забули за що загинула Небесна Сотня і до неї війшли теж діти!!!) Писали що ця трагедія не потрібна дітям!!!
Прошу Вас не асоціюйте Небесну Сотню з трагедією ( це трагедія для нас, для рідних ) асоціюйте Героїв з незламним духом, честью, гідністью, волею з вірою в краще та незалежне життя для України!


Люди, ви зовсім забули за що стояли люди на Майдані, ви зовсім забули що саме діти вийшли на Майдан за краще майбутнє для себе , що вони не хотіли жити так я жили їхні батьки! Небесна Сотня – це наша історія, сучасна – сьогоденна історія Незалежної України як і Герої та воїни АТО! Яких дітей ми виховаємо якщо вони не будуть знати своєї історії, які громадяни нашої Держави нашої України можуть вирости якщо вони не будуть знати за що стояв Майдан, за що загинули люди? Про це ми маємо розповідати, доносити до наших діток що таке ГІДНІСТЬ, що таке ВОЛЯ, що таке БАТЬКІВЩИНА і що таке УКРАЇНА!!!
Тати та мами, наші діти це вже не ми з вами! Наші діти на щастя розумніші за нас більш активні та на радість допитливіші!

Я більш впевнена що діти йдуть до «бібліотеки» а не до назви, чомусь громаду не обурювало що їхні діти ходили до бібліотеки А.Гайдара а йти до бібліотеки імені Героїв Небесної Сотні це – трагедія.

І на останок, керівництво бібліотеки добровільно без ніяких наказів та указів надає кімнатку де буде знаходитися міні-музей Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні!

Чи може це норма а я щось сама собі накрутила?!?

Друзі а яка ваша думка?

Громадське обговорення та голосування:
http://ocls.kyivlibs.org.ua/…/ol…/clean_name_gaidar/page.php

 

Top