Валерій Прозапас: “багато хто з наших за допомогою кремлівських агентів впливу традиційно повертає агресію всередину, проти своїх, не витримуючи тиску боротьби за державність”

Валерій Прозапас

В українців патологічне невміння користуватися своїми перемогами та дотискати ситуацію на свою користь – цим така шкідлива “зрада”.

Попри всі успіхи Визвольної Війни прах Хмельницького було розвіяно з гармати, Виговського розстріляли незважаючи на Конотоп і розгром московитів, а УНР від купки більшовиків зазнала поразки після проголошення незалежності та з 2 млн. колишніх солдатів-українців на своїй території.


Після перемоги Майдану ворог методично нівелює його здобутки, штучно сіє зневіру та паніку – і багато хто з наших за допомогою кремлівських агентів впливу традиційно повертає агресію всередину, проти своїх, не витримуючи тиску боротьби за державність.

Я ненавиджу цю рису характеру українського народу – її треба свідомо і наполегливо знищувати.

Менталітет агресивних невдах гірше за корупцію, він її джерело, його не виправити ніякими законами.

Змінюйте його будь-якими способами. Змінюйте, бо якшо ми станемо ворогами один одному буде як завжди, що ще гетьман Мазепа побачив – “през незгоду всі пропали, самі себе звоєвали”

 

Top