Павло Бондаренко: “Невже пан Саакашвілі, пан Лещенко, пан Гришин чи як там його в реалі кличуть, і пані Вана не розуміють чому у них ніколи не вийде підняти маси?”

Павло Бондаренко

Невже пан Саакашвілі, пан Лещенко, пан Гришин чи як там його в реалі кличуть, і пані Вана не розуміють чому у них ніколи не вийде підняти маси?

Все просто: їхніми фанами є ті, хто сам нічого робити не хоче, не може і не вміє. Тобто – люмпен. Здатний лише на базарі реалізатором тапочок сидіти або бетон за 100 гривень на день мікшувати в кориті та за стаканом шмурдяка на кухні мріяти з кумом як все буде клас, коли приде Тимошенко (Саакашвілі, Лещенко, Тягнибок, Гришин, Гриценко – потрібне підкреслити) і життя зразу налагодиться.


Вони нікуди не вийдуть і нічого не робитимуть. Вони хочуть, щоб їм все на тарілочці приніс добрий цар. Вони не здатні створити Майдан. Вони лише здатні прийти на “майданчик” і то виключно за 100 гривень.
А коли припече, бігтимуть так, що устілки завертатимуться й волатимуть “менятамнебыло”.

Я цю категорію добре знаю. Таких на Донбасі було повно. 90% з них автомати похапали та пішли в “ополчєніє” аби безкарно пограбувати, і то лише після того, як переконалися, що прийшли “ихтамнеты”, которі в разі чого або на Росію вивезуть, або прикриють.

Пригадую, як у червні 2014-го засмерділо смаженим на Луганщині, як “герої Новоросії” кидалися ховатися по лісосмугам, похапцем кидаючи автомати, а їхні жінки з матюгами перевдягали у спортивні драні штани й гнали додому, озираючись чи близько нацгвардія. Мер Лутугіного вийшов назустріч колоні ЗСУ з тим самим короваєм, з яким 2 тиждні тому “казачков” зустрічав.

Так шо не буде вам “ліваруції”, не сподівайтеся. Не той нині “ліваруцінер” пішов. Люмпен здан лише шакалити. А шакали, як відомо, бойовитістю та героїчністю не відрізняються. Дві-три сотні фанатиків та напівпрофесійних “тітушок”, які звикли ризикуати за 50-100 доларів на день – увесь резерв.

Top