Mason Lemberg: “А хто фінансує цей бuдлятник? Єгорка з пустою декларацією? Лещ з купою боргів? Сакварелідзе з купою боргів? Бомж без громадянства

Редут Соболев Семенченко Парасюк

Після вчорашнього обсиру з ригом Олійником, який виступив спонсором колоРадів, сьогодні тітушня виставила ємкості для збору коштів, назбиравши в них сотню-другу гривень.
Пам’ятаю, на Майдані таким чином збирали мільйони по тому старому курсу. Коли було менше людей, фінансування і утримання Майдану брали на себе тодішні опозиційні партії, про що заявляли офіційно.


Я задам смішне запитання, але все ж:
А хто фінансує цей бuдлятник? Єгорка з пустою декларацією? Такий самий сімьйон, який по чутках злих язиків в 2013 брав телефон в кредит? Лещ з купою боргів? Сакварелідзе з купою боргів? Бомж без громадянства і батьківщини? Хто фінансує?
Хто і за які кошти купив польову кухню, купляє апаратуру і т.д.?

Я ж не просто так задаю це питання щоб посміятися. Це запитання – це основоположне запитання, що свідчить про якість політичних сил. Якщо політик не може пояснити походження коштів, джерела фінансування залишаються непрозорими, то про що взагалі можна говорити з такими “політиками”?
Яку нову “якість” політики несуть такі єгогки з саакашвілями і чим вони відрізняються від ригів, в яких гроші також з’являлися нізвідки?
Тому все що їм залишається істерично спростовувати очевидне. А очевидність в тому, що путінг фінансують всі антиукраїнські сили, включно з відвертими кремлівцями, про що ми читали раніше, що вони не приховують і зараз.

 

Top