Yaroslav Pavlovsky: “Після книги і балу я не уявляю, що може бути крутіше. Хіба що все це, але в Донецьку”

Ксюша Кизило Артем Кизило

Видихаю.
(Чогось весь волонтерський двіж відбувається в форматі «видихай, бобер, видихай).
Перше – дякую. Спробую всіх затегати, але впевнений – когось забуду.
Упорядник Oxana Gavrilyuk – ну, ти все зрозуміла! Після книги і балу я не уявляю, що може бути крутіше. Хіба що все це, але в Донецьку.
Дмитрий Муравский – все це розпочалося з твоіх фото і твого перфекціонізму.
Volodymyr Runets, Вика Лика, Евгения Цветанская, Anna Gvozdiar, Альона Шевцова, Анна Майборода, Violetta Kirtoka, Ольга Гарнага, Yana Kholodnaya Наш «оргкомітет» буйних. Без слів – бідні ті, хто будуть зраду проти нас разгонять.
Група хореографів-самогубць. Olga Saurina, Настя – нагадую, що ви тепер відповідальні за тих, кого приручили! Схоже танцювати цим неймовірним парам сподобалось!
Дякуємо партнерам – Генеральному штабу, Киівській адміністраціі.
Президентський оркестр – як, каже один «модератор» «цьомки-бомки».
Всім, хто долучився до збору лотів уакціону Грищенко Інна і ресторація Ветеранська ресторація “Патріот”, Володимир Регеша, Дмитро Коцюбайло, Роман Кулеша – ваші консервовано-шаржовані лоти справили враження!
Всім, хто викупив ці лоти (особливо на стадіі підготовки), що дозволило перекрити грошима всі оргмоменти. Повний звіт ми зробимо після завершення інтернет аукціону. Попередньо було зібрано такі кошти: 10 тис грн, Alexandr Savchuk за лот «набір фото Дмитра Муравського», 10 тис грн. за лот «факсимільна книга Дмитра Муравського «Через війну. Погляд волонтера», 3.5 тис грн за лот «лялька «Шевцова», куплена Тетерук Андрій прямо в залі. Також хотіли б подякувати Президенту клубу військових аташе за внесок в розмірі 27 тис грн. 4600 грн та 15 євро було зібрано у скриньку як плата за вхід на благодійний бал. 100 дол від родини Богдан Павлович Гарнага
І на останок. На фото той, для кого ми все це робили. Ксюша Кизило Артем – як символ усієї нашої активності – і тут, і там. Пам’ятаймо кожного!


Yaroslav Pavlovsky

 

Top