Roman Burko: “Вчора з друзями потрапив на перегляд нового українського фільму-фентезі “Сторожова застава”

Фльм Сторожова Застава Україна

Сторожова Застава
Вчора з друзями потрапив на перегляд нового українського фільму-фентезі “Сторожова застава”. Сам похід у кіно не був запланованим і йому передувала ціла низька майже містичних співпадінь ще за декілька годин до початку перегляду. Це вже налаштовувало на потрібний лад).
Росіянам цей фільм точно не сподобається, хоча в ньому зовсім немає ніякої політики. Просто є чітка межа-аналогія з половцями-ординцями та русічами-українцями. Половці особисто мені нагадали бурятів з 5-ї ОТБр ЗС РФ із шаманом та Шойгу, що прагне завоювати світ, але йому заважає сторожова застава. У фільмі половці керують потужним кам’яним големом (чим не танкова бригада?), а русічі-українці не маючи “супер-зброї” (джавелінів) долають його кмітливістю та богатирською веселою грою. Хоча у русичів є і підтримка рідної землі, духів та богів. “Велесе, ти тут?”))


Мені та друзям фільм дуже сподобався і я рекомендую його всім до родинного перегляду. Він залишає радісний та веселий післясмак. Фільм легкий, але водночас торкає глибокі теми. Неймовірна краса природи Карпат, якісна гра акторів, гарні спецефекти та дотепний гумор від якого часом реготав весь зал. Все це чепляє і захоплює.
Тому, якщо бажаєте гарно провести вечір дуже раджу піти на цей прекрасний український фільм всією родиною, або великим колом друзів. Після цього фільму дуже класно обмінюватись думками та емоціями від перегляду.
Якщо були та дивились? – пишіть у коментарях ваші відчуття, будемо обмінюватись емоціями разом)

Top