Федорович Наталія: “ми зробили ще один важливий крок вперед до захисту прав та свобод кожної людини в Україні”

Наталія Федорович General Assembly Hall UNHQ

Торгівля людьми залишається реальною загрозою для світу. Підсумовуючи минулий тиждень, можу з впевненістю сказати: ми зробили ще один важливий крок вперед до захисту прав та свобод кожної людини в Україні. Під час засідання високого рівня Генеральної Асамблеї ООН щодо огляду Глобального плану дій ООН з боротьби проти торгівлі людьми у Нью-Йорку я відчула неабияку підтримку, адже в сфері протидії торгівлі людьми в Україні відбуваються реальні зміни. Ми не лише прийняли нову Державну соціальну програму протидії торгівлі людьми, а й налагодили реальну співпрацю між усіма учасниками процесу і це дало результат. Протягом останніх двох років ми в 1,5 рази збільшили виявлення постраждалих та, відповідно, забезпечили надання їм допомоги.
Одночасно, ми використовуємо високу трибуну ООН для того, аби повідомити ще одні жахітливі наслідки трьох років російської агресії проти України: використання дітей в якості живих щитів, численні випадки торгівлі людьми та примусової праці – і навіть рабства, сексуальної експлуатації дівчат та жінок – в окупованих районах Донецької та Луганської областей.
Мала нагоду особисто подякувати Кері Джонстон, Представнику Держдепу США за високу оцінку посилення ефективності державної політики Урядом України підвищенням рейтингу України в глобальному звіті Державного департаменту США про боротьбу з торгівлею людьми: цьогоріч Україна вперше за останні чотири роки була виведена з Контрольного списку другої групи і переведена в Другу групу.


Top