Богдан Карпенко: “Порівняйте подачу матеріалу про висновок Венеціанської комісії щодо антикорупційного суду”

антикорупційний суд в Украине

Порівняйте подачу матеріалу про висновок Венеціанської комісії щодо антикорупційного суду:

УКРІНФОРМ:
Заголовок: Венеціанська комісія – за антикорупційний суд в Україні, але законопроекти “підкачали”
Наразі на розгляд парламенту внесені два законопроекти. Венеціанська комісія критично висловилася щодо обох законопроектів
1. Законопроект Сироїд та Крулька викликає сумнів щодо його відповідності Конституції та політизує процес призначення суддів, що суперечить принципу незалежності судової влади
2. Законопроект Алєксєєва передбачає створення окремих палат, а не окремого суду
3. Експерти Венеціанської комісії позитивно оцінили хід у країні судової реформи та підтримали ініціативу Президента щодо створення в Україні Антикорупційного суду, зазначивши, що “ця реформа чітко спрямована на побудову української судової системи у відповідності до стандартів Ради Європи та забезпечення в Україні верховенства права”.


УКРАЇНСЬКА ПРАВДА:
Заголовок: Венеціанська комісія: Україна має створити антикорупційний суд, проект БПП неприйнятний (у заголовку, що проект Сироїд Крулька Соболєва неприйнятний теж – не згадується “чомусь”)
1. окремо зазначено, що зареєстрований у ВР законопроект №6011, який був підготовлений групою експертів, та зареєстрований за підписами кількох депутатів на чолі з Єгором Соболєвим, “є гарною основою” для створення Вищого спеціалізованого антикорупційного суду. (де про політизацію процесу, де про невідповідність Конституції, де про суперечення принципу незалежності судової влади? Чи не говорила Венеціанська комісія таке, а Укрінформ все видумав? Чи УП замовчує?)
2. Проект Алєксєєва комісія піддала жорсткій критиці, повідомивши українську сторону про небажаність його ухвалення.
3. Про те, що експерти Венеціанської комісії позитивно оцінили хід у країні судової реформи та підтримали ініціативу Президента – УП “чомусь” не повідомляє ні слова, чи знов Укрінформ все видумав, чи знов УП замовчує?
Top