Роман Кулик: “дана ситуація сприймається як наїзд “аваківських”, тобто МВС, на армію”

Аваков Арсен Пашинский МВС

Комітет по нацобороні з такими чудовими кадрами як Льовочкін, Пашинський, Савченко, Чорновол і Вінник, можуть скільки завгодно звертатись до президента й міністра оборони з вимогами/рекомендаціями звільнити начальника Генерального Штабу – врешті-решт це пустий звук й ні до чого не зобов’язує. Ледве встигли загасити 48-й арсенал, немає позиції слідства з бодай якимись доказами, а комітет уже активно й майже одностайно торпедує НГШ. Причому якщо уважно послухати засідання – й міністра оборони в тому числі, але пізніше.


Також комітет рекомендує президенту “проаналізувати інституційну спроможність ГШ ЗСУ виконувати свої обов’язки по забезпеченню захищеності небезпечних об’єктів зберігання боєзапасу ЗСУ” – дуже передбачувана пропозиція, враховуючи, що Муженко блокував передачу арсеналу в Чуднові приватній компанії для утилізації боєприпасів. І зараз ідеальний момент, щоби вибити непоступливого генерала з крісла й послабити Порошенка у переговорах по об’єднанню. Хороша атака на всю президентську вертикаль і якраз під час активної фази срача між Аваковим і Порошенком.
Уже доволі багато військових стало на бік Муженка – і якщо ситуація розвиватиметься у такому ж ключі – стане ще більше. Пояснити це просто – дана ситуація сприймається як наїзд “аваківських”, тобто МВС, на армію. Багатьом не подобається Муженко, до нього є претензії й критика, але в ситуації наїзду іншого силового блоку, наявності ознак заполітизованості питання і шантажу – спрацьовує цехова солідарность.

Top