Альона Шевцова: “Замість того, що б навести лад в «Укроборонпромі» вони паразитують на Збройних силах у яких зараз дуже складні часи

Герой Украины Алена Шевцова волонтер

Комітет Нацбезпеки і оборони під головуванням дуже підприємливого голови за три роки зробив неймовірний « стрибок …» внікуди -в розвитку та поліпшенні ситуації в секторі безпеки і оборони. Мені страшно, що Певна частина людей які входять в склад того комітету мают доступ до держтаємниці і приймають стратегічні рішення . Був такий кримінолог- Чезаре Ломброзо. Він висунув теорію, що за зовнішніми рисами можна визначити злочинців і займався дослідженнями у цій сфері. Жаль, вже дуже давно помер, жив би у наш час мав би набагато більше піддослідного матеріалу. В нашому політикумі – роботи непочатий край . Варто глянути на деяких членів комітету, який сьогодні засідав засідав і визасідав дуже важливі задачі))
Замість того, що б навести лад в «Укроборонпромі», сприяти визначенню і вирішенню першочергових стратегічних задач , навести лад з компаніями, які роблять свій бізнес на боєприпасах- вони паразитують на Збройних силах у яких зараз дуже складні часи. Як назвати таких людей ? Патріоти? Державні мужі?
Але навіщо вирішувати стратегічно важливі проблеми, які заважають розвитку Збройних Сил… коли просто можна запропонувати зняти незручного Муженка .
Слава Україні? ….


Top