Альона Шевцова: “ви звичайнісіньке політичне сміття , яке заради особистих амбіцій готове пожертвувати рідною країною та підіграти кремлівським бл@дям”

МВС Геращенко Аваков Народный Фронт

#руки_геть_від_Муженка
Люди, які топлять за зняття з посади НГШ Грома- вам совість спати не заважає? Ох і не любите ви Муженка. Незручний . Не йде на договорняки…завжди і до останнього відстоює інтереси ЗСУ і ніколи не поступається інтересами ЗСУ . Незручна людина для МВС , для депутатів – популістів , для комбатів , які ходять на роботу в ВР в військовій формі , для “архарівців”, які люблять поговорить і не люблять працювати…і всі ці зацікавлені особи об’єдналися в непростий час для того, що б задовольнити свої особисті амбіції- знищити людину яка три роки живе виключно інтересами Збройних Сил та інтересами України..
гидко.. ви звичайнісіньке політичне сміття , яке заради особистих амбіцій готове пожертвувати рідною країною та підіграти кремлівським бл@дям які сплять і бачать як би прибрати Муженка.
Сподіваюсь винуватого не будуть призначати, а дійсно розберуть по деталям проблематику безпеки і відновлення складів боєприпасів і знайдуть дієвий і працюючий механізм найшвидшого їх відновлення та обладнання системами безпеки .
охорону військового складу здійснював ВОХР – 10 постів

представники Мвс та Народного Фронту активно звинувачують Віктор Муженко .
Когнітивний дисонанс.
А СБУ взагалі типу такі – не при ділах)))
“Любі” наші політики, руки геть від Збройних Сил, займіться своїми прямими обов’язками- приймаєте закони, втілюйте реформи,боріться з корупцією?
???


Top