Іван Ворона: “Сьогодні в Яготині відбулася подія, що викликала значний ажіотаж і підняла дух нашій громаді у нелегкі часи реформ і переходу на життя по-новому. “

Дружньою командою яготинці відзначили 30 років діяльності єдиного в Україні народного аматорського хору ветеранів війни, праці та військової служби «Солдатська пам’ять» Яготинського районного будинку культури, керівником якого тривалий час є заслужений працівник культури України Володимир Петрович Кутєпов.

І про сам хор багато написано, і про його керівника, і про сьогоднішню подію учасники ФБ прочитають докладніше з інших офіційних сторінок яготинських органів влади та культури. Я ж лише зазначу, що був радий опинитися в компанії друзів на майже трьохгодинному концерті на честь такої дати і приємно провести час, отримуючи задоволення від чиленних привітань від п. Міщенка, п. Дзюби, п. Грицая, п. Рудніцької, п. Шулли та ін. Звісно, ще приємніше було ювілярам, яким перепало чимало грамот, відзнак, цінних подарунків і приємних сюрпризів. То ж нехай вони частіше з’являються в житті кожного з учасників хору, а яготинці ще не раз порадуються виступу славетного хору!


«Солдатська пам’ять»
«Солдатська пам’ять»
«Солдатська пам’ять»

P.S. Разом з Дмитром Мінайчевим ми встигли до концерту привітати п. Кутєпова з такою значною подією особливим скромним подарунком. Саме задвяки цьому, гадаю, вже на концерті його очікували нові подарунки. То ж, виходить, у нас із Дмитром щаслива рука! Треба буде якось нову компанію відкрити накштал “Щедра рука”. І девіз: знімаємо псування, пристріт, насилаємо вдачу на подарунки… А що? Треба ж якось заробити і собі на пенсію!

Пише на своїй сторінці у Фейсбук Іван Ворона:




Top