Павло Бондаренко: “Че Гевару дуже полюбляють ті, хто фанатіє від гришиних-парасюків-коханівських-савченок та інших доморощених “ліваруцінерів”

Павло Бондаренко

Я коли бачу когось в майці з портретом Че Гевари – чесно, починаю казитися. Скажіть, ви дійсно вважаєте вилупка, який наказав у себе в кабінеті прорубати спеціальне вікно, бо дуже любив спостерігати, як на задньому дворі катують і розстрілюють людей, достойним носити в себе на грудях?
Ви дійсно вважаєте, що кривавий маніяк-психопат, який пеертворив Кубу на бійню, є символом революційності? Вам мила тварина, яка заявила: “Не треба тут влаштовувати тяганину з судовими справами. Це революція, докази тут вторинні”. Ваш кумир маніяк, який будучи головою апеляційного трибуналу не відмінив жодного смертного вироку, повторюючи що він над законом?
Ви поважаєте потвору, яка власноруч катувала і розстрілювала людей; яка особисто керувала стратою більш ніж 8 тисяч людей в тюрмі Ла Кабанья? А коли сам попався, то налав у штани кинув гвинтівку й почав верещати: “Не стріляйте, я – Че Гевара, і живий коштую дорожче, ніж мертвий”?
Символом чого воно є? Ви б ще почепили на груди потрет Дзержинського, Тер-Петросяна, Менгеле, Бела Куна, Лациса, Гиммлера.
Ви замислювалися, що носити на грудях комуніста?
Для мене найогидніше – коли хтось над серцем татуюює не просто Че, а – Тараса Шевченка в береті “під Че”.
Люди, ви думаєтє, що ви робите?
P.S. Помітив, що Че Гевару дуже полюбляють ті, хто фанатіє від гришиних-парасюків-коханівських-савченок та інших доморощених “ліваруцінерів”.
Совпадєніє?


Top