Роман Кулик: “у Канаді стартують “Invictus Games”, куди вперше поїде наша команда з 15 ветеранів”

Ігри Нескорених змагання інвалідів АТО

Уже 23 вересня у Канаді стартують “Invictus Games”, куди вперше поїде наша команда з 15 ветеранів. Що цікаво – вчора президент заявив, що дав доручення міністру оборони підготувати заявку на прийом “Ігор Нескорених” – і звісно, чиста суб’єктивщина, але це було би крутіше, ніж “Євробачення”, наприклад.
Хто взагалі не слідкував за темою: “Invictus Games” – це засновані британським принцом Гаррі змагання для військовослужбовців, що отримали поранення під час несення служби.
І ось хороший матеріал із презентацією української “dream team” на змаганнях: http://razom.media/invictus-games-2017-ukrajinska-komanda-…/ ?.
Неодноразово згадую про “Ігри”, бо приклад їх учасників дико надихає. Присвятити все життя кар’єрі спортсмена й виступати в українських реаліях – достойно і варте поваги.
А воювати, отримати поранення чи залишитись без кінцівки й виступати на “Invictus Games” – це вже геть інша категорія людей, психологічно сильніших за більшість. Після трьох років безперервної війни маємо більше 4 тисяч поранених і окрім медичного забезпечення чи пільг їм треба й інші орієнтири. Один із таких прикладів бачу саме в “Invictus Games”, тому буду й далі слідкувати за змаганнями й вболівати за наших.


Top