Віктор Бархоленко: шановний пане Генеральний прокуроре Юрій Луценко, прошу Вас рявкнути на бездарних та корумпованих прокурорів Ірпеня і Київської області

Віктор Бархоленко Ірпінь Гостомель

Друзі!
Сьогодні доблесна прокуратура зіграла на випередження. Ми планували 4-го вересня провести акцію біля ГПУ з вимогою відставки прокуратури Ірпеня та прокуратури Київської області, які фактично на протязі тривалого часу виконували функції адвокатської кантори із захисту інтересів кримінально-корумпованому середовищу та злочинному угрупуванню організованого Федоруком, Карплюком, Прилипком. Я пропоную відкласти наш захід на декілька тижнів.
Однак, шановний пане Генеральний прокуроре Юрій Луценко, прошу Вас, в рамках Ваших повноважень, рявкнути на бездарних та корумпованих прокурорів Ірпеня і Київської області, аби вони на виконання Постанови Верховного суду України вжили всіх заходів на ліквідацію символу корупції України режиму хама з демонтажу паркану 8-ми метрової висоти площею 14 га “бучанського межигір’я” комуніста Калєтніка. Також, зобов’язати Ваших прокурорів відкривати кримінальні провадження та притягувати до персональної відповідальності всіх посадових осіб Ірпеня, Бучі, Ворзеля та Гостомеля, які своїми папірцями з перевищенням повноважень дають дозволи будівельному бізнесу на знищення лісів 1-ої категорії захищенності. Всі юридичні підстави на збереження власості держави, національного багатства України, державного лісового фонду законодавством передбачені, потрібна лише політична воля Генерального прокурора України. Яким чином Ви її доведете до Ваших підлеглих думайте самі. Але громаді потрібний результат, а не бла-бла.


Top