Про заклики «до миру» з боку «5 колони» (кремлівські технології поширення серед українців «пацифістських настроїв»).

Перемогу та мир українці здобудуть лише після звільнення окупованих Росією територій, знищивши чи витіснивши озброєного ворога зі своєї землі.

Вкотре переконуюся, що категорія людей, які під час російської агресії в Україні так би мовити «борються за мир», займають, здебільшого, приховану антиукраїнську позицію. Ці люди живуть в Україні, їхні сторінки в соцмережах можна назвати на перший погляд «нейтральними» або з репостами усілякої «зради». Ніби й нічого особливого, але на таких сторінках відсутня проукраїнська позиція.


Діяльність таких людей досить різноманітна, й іноді вони просто виглядають «безконфліктними лапочками». Але чим би вони не займались, бракує саме їхньої позиції. Такі люди рідко висловлюють свою думку щодо української історії, національно-визвольної боротьби, власні оцінки стосовно російської агресії, окупації Криму тощо. На їхніх сторінках трапляються інколи й репости патріотичного змісту та репости, які наводять на сумні думки – зрада, розчарування, повний відчай, «переслідування АТОшників» тощо. Сторінки таких людей здебільше російськомовні. Ну і найголовніше на них –«пропаганда миру», бо ж скільки можна воювати…

В умовах війниі тимчасової окупації частини українських земель будь-які заклики до «миру» співзвучні із закликами до капітуляції України перед російським агресором. Це підступні, небезпечні, шкідливі меседжі, які нав’язують українцям шанувальники «русского мира»!

Таких осіб у соцмережах неважко розпізнати, коли подивишся на їхніх друзів, на тих, кого вони додають у теги… Стає зрозуміло, чого вони «борються за мир» та демонструютьсвої «мирні», «безконфліктні» профілі, де не має своїх думок стосовно агресії Росії в Україні. Змістове наповнення таких сторінок наштовхує лише на одну думку – так веде себе саме «5 колона», яка нав’язує іншим капітулянтські позиції, настрої, кажучи: «Це не наша війна, це війна політиків, олігархів», й саме тому вони «за мир». Прикро, що цьому піддаються і так звані «корисні ідіоти».

Реальний мир для українців настане тільки після перемоги у війні, після знищення ворога! Слава Україні!

 

Пише на своїй сторінці у Фейсбук: Кагуй Тетяна

 

Top