Віталій Різничук: “Уявіть скільки би ми зараз мали, якби не 2 клоуна через котрих “важкі” галузі зазнали падіння в 10-15%”

Віталій Різничук

Далі тільки вперед!!!
За останні 3 роки:
– Ліквідований державний дефіцит у розмірі 8млрд доларів щороку.
– Не зважаючи на блокаду котра відкинула економіку на пів року назад. МВФ змінив ріст економіки з 3% до 1%. Економіка станом на сьогодні показала 2,5%, що є фантастикою. Уявіть скільки би ми зараз мали, якби не 2 клоуна через котрих “важкі” галузі зазнали падіння в 10-15%.
– Ріст будівництва (житлового і не житлового зріст на 25%).
Подібного не було навіть в США і в Китаї у мирний час.
І по останньому пункту детальніше. Саме будівельна галузь найбільше виграла від кризи. Українські компанії переосмислили галузь, і якщо раніше вони будували 10 квартир по 200 квадратів для 10 багатіїв (при вартості житла 1000 у.о за метр2) то зараз будують 150 квартир по 35 квадратів і вартістю 500 у.о за метр2
І так, це далеко не межа. В маленьких містах квартири можуть коштувати 100 у.о за квадрат, то чому таке не можливе в великих.
В цілому я вже почав помічати, як в деяких районах тієї ж Одеси нові квартири коштують удвічі дешевше за старі, адже власники хочуть продати їх по цінам 2005 року.
Ну і тепер детальніше про цифру в 25%.
25% ріст при орієнтуванні при будівництві на більшість населення = новий ковток для економіки.
Зараз сотні тисяч українських сімей витягнуть з під матраців свої заначки і підуть купувати квартири. В економіку потраплять нові гроші, котрі десятки років лежали під матрацом. Будівельні компанії за рахунок цих грошей створять робочі місця, сплатять податки і найголовніше – матимуть гроші на нове будівництво. Коли галузь себе вичерпає, то у компаній буде достатньо коштів, аби вкласти їх в заводи та фабрики.
Запам’ятайте, якщо будемо рухатися таким шляхом то будівельний бум це лише початок!!!

Top