Сергій Мельничук: “Наші законні вимоги: – відставка силовиків та заміна силового блоку…”

Сергей Мельничук батальйон Айдар

Звернення до Міжнародної спільноти
Сьогодні, 19 червня, пройшла сутичка між бійцями батальйону «Айдар» ,ветеранами АТО з беркутнею….
Після цього сьогоднішні події засвідчили не бажання влади чути голос людей, які проливали і проливають за Україну кров. А хамська поведінка очільника СБУ продемонструвала не бажання влади чути голос людей, які захищали країну. В країні спостерігається відсутність інститутів демократії та свободи слова.
Ми, українські добровольці, захисники української землі змушені звернутися до вас за розумінням та підтримкою у нашому законному прагненні запустити демократичні механізми перезавантаження влади в нашій державі.
Останні роки наша країна перебуває у стані економічної, політичної та безпекової стагнації. Ми тримаємося виключно завдяки героїзму українських воїнів, допомозі волонтерів та держав заходу. Натомість, наша влада продукує популізм для прикриття своєї нездатності керувати країною та вилізти з корупційного зашморгу. Саме тому в Україні щодня силовиками продукуються брудні компанії, які спрямовані на дескридитацію добробатів та всіх незадоволених ситуацією в країні. Згідно соціологічних досліджень таких майже 60 відсотків.
Ми просимо вашого розуміння і підтримки у здійсненні наших конституційних прав по здійсненню тиску в межах міжнародного права щодо забігання перетворення України у кримінальну диктатуру.
Ми наполягаємо, що акція, яка відбувається за нашої ініціативи носить виключно мирний характер. Ми виступаємо категорично проти спроб діючої влади здійснювати провокації.
Ми переконані, що наше життя та життя учасників акції знаходиться під загрозою фізичного знищення. Влада України узурпувала право на наше життя.
Наші законні вимоги:
1 – відставка силовиків та заміна силового блоку;
2 – визнання ЛНР та ДНР терористичними організаціям;
3 – закінчення війни.
Ми переконані, що війна в Україні має закінчитись! Перемовини, які тривають три роки призводять до щоденного знищення цвіту української нації.
Кожен день вбивають наших дітей, братів та сестер!!!
І ще раз звертаємося до вас, як громадяни України, що підписали Асоціацію з Європейським Союзом, і переконані, що європейські цінності та свободи ви маєте захищати разом з нами, і вони для нас не порожній звук!
Україна переможе! Слава Україні. Наша вимога – перемога!


Top