Павло Бондаренко: “Стєнанія на тему “Антипова відпустили” почалися”

Павло Бондаренко

Привіт, мої красиві і розумні.
Передчуваю зранку стєнанія на тему “Антипова уже відпустили”. Вони ще учора почалися. Тому дозвольте кілька слів на тему.
А що ви хотіли? Ми будуємо правову державу, чи Росію, де саджають на 10 років з формулюванням “Уникав оподаткування, використовуючи недосконалість законодавства”?
Ми будуємо європейську країну? Так чи ні? Якщо так, то мусимо поводитися цивілізовано. Якщо ви бажаєте розстрілів і посадок за наказом “зверху” – тоді чого радієте безвізу? Вам комфортніше буде в “Русском мире”.
Тепер по Антипову. Він невинуватий. Невинуватий, доки суд не доведе, що це не так. Презумція невинуватості не зобов`язує громадянина доводити свою невинуватість – це держава у особі прокурора має зробити.
Відтак, поки суддя не оголосить вирок, Антипов має ті самі права, що і коджен громадянин, подобається це комусь чи ні. І серед цих прав – вихід до суду під заставу, що її призначає суддя. 15 мільйонів мало? А вам, розумні і красиві мої, відомо що там у кримінальній справі по ньому? Скільки він завдав шкоди?
96 мільярдів? Ні, шановні. 96 мільярдів, це загальна шкода, завдана десятками фігурантів. Колективної відповідальності у нас немає. Кожен відповідає за себе. Відтак, не знаючи обставин справи, я не беруся коментувати багато це чи мало – застава у 15 мільйонів. І вам не рекомендую. На те є люди обізнані. Які мають доступ до карної справи.
Я уже мовчу про можливість “співробітництва” пана Антипова із слідством. Мовчу, бо нічортяки не знаю про реальний стан справ. І вам не раджу, не знаючи, іти в “експерти”.
І давайте залишимо оті розмови тупого “патріотичного” люмпену про “отнять, поделіть і расстрелять”. Я то все чув. В Луганську під час “Русской весни”. Тамтешня “вата” теж мріяла, що коли “народні мстітєлі” в особі Васі-алкаша та двічі судимого Петька, які тепер круті “апалченці” віднімуть у багатих та поділять “на всіх” – настане світле майбутнє.
Тільки там щось пішло не так. Відняти – відняли, поділити забули. І тепер мережа АТБ там називається “Народна”, а належить Плотницькому. І розстрілюють там трохи не тих, ніж мріялося люмпену. Точніше – люмпен і стріляють.
Хтось наводить приклад Китаю. Мовляв, от як там круто – кожного року по 10 тисяч хабарників та корупціонерів стріляють. Як на мене – нічого крутого там не має. Бо ключові слово КОЖНОГО року по 10 тисяч. І число чомусь не зменшується.
Тому – лише Закон. Поганий він чи гарний – залежить від вас. Так, саме – від вас. Бо це ви посилаєте у владу тих, хто його пише і хто ним рулить. Посилаєте в обмін на два кіло гречки. або просто з дурості – Парасюк, Семенченко, Савченко, Тимошенко, Ярош як в Раді опинилися?
Тепер висловлю власну думку. Я б взагалі узаконив “відкупні” для таких панів. Не хочеш під суд? Заплати 10 (15, 20) мільйонів доларів і – гуляй. За кордон. І не повертайся більше. Ощасливлюй своєю персоною панамців. англійців, та хоч і Ростов. Поліцаї тебе навіть ввічливо до пункту митного контролю супроводять.
Але це вже як кому.


Павло Бондаренко
Top