Сергей Марченко: “Пересеселенці розділяють ваше горе з приводу втрати музики в Контактіку”

заборона доступу Вконтакте Одноклассники

Котіки, що втратили музику в Контактіку!
Ваше горе розділяють і співчувають вам у нелюдських стражданнях 1 млн 157 тисяч переселенців з окупованих територій Донбасу і Криму. Вони втратили житло, роботу, друзів і ті місця, де вони росли і де поховані їхні родичі. Не плейлісти, звичайно, але це теж втрата, тож вони вас добре розуміють.
Як і ви, вони не хотіли змін. Їх все влаштовувало. Робота хай і не найкраща, але вона є. Квартирки невеликі, проте свої. Не треба принизливо пояснювати орендодавцям, що ти з Донецька, але не зробиш з квартирою нічого поганого і ховати у речах, щоб не помітили, кота.
Але, як і вас, їх ніхто не спитав. Бо у власників Мейл.ру, ВКонтакте, Яндексу були свої плани на їхню землю. А менеджмент цих компаній не бачив нічого поганого у пропаганді фашизму на своїх ресурсах і вербовці через них найманців.
Чи маємо ми подарувати це інтернет-бізнесменам із Росії? Чи маємо чекати, доки вони маніпулятивними новинами своїх ресурсів розхитають Одесу чи Харків?
ВКонтакте і Мейл.ру – така ж руйнівна зброя, як Гради і Буки. Тільки вона гібридна. Тому й не можна було їх закрити ще в 2014. Бо тоді ви, котики, просто змели б за свої класи українську владу. Це просто чудово, що зараз Україна відчуває запас міцності, достатній для ліквідації гібридної зброї росіян і РНБО вистачило духу таке скандальне рішення прийняти.


Сергей Марченко

Top