Павло Бондаренко: “Чому в Москві така страшна істерична реакція на безвіз України?”

Павло Бондаренко

Чому в Москві така страшна істерична реакція на безвіз України?
А ви знаєте, що таке домініон? Це дуже цікавий статус ТЕРИТОРІЇ, яка уже начебто офіційно уже не є колонією, але також фактично не є і незалежною державою. Це – за великим рахунком квазідержава.

Домініон має усі права найширшої автономії і навіть суверінітету. Але змушений узгоджувати з колишньою метрополією дві ключові сфери: зовнішню політику та політику у сфері оборони.

Так от, друзі. Україна за великим рахунком до 2014 року була домініоном Російської Федерації. Контроль за нашою зовнішньою політикою здійснювався з Кремля. Контроль за Збройними Силами – з комплексу бідівель за адресою:
Москва, ул. Знаменка, 14/1.


І лише з 2014 року ми почали рвати з`язок із колишньою метрополією. Рвати тяжко, з м`ясом і кров`ю, несучи багатомільярдні економічні збитки, жертвуючи добробутом громадян, під саботаж завербованих російськими спецслужбами політиків, чиновників та генералів і виття фінансованих російськими олігархами “журналістів”.

Там така істерика саме тому, що безвіз є точкою неповернення. Неповернення України до стану напівколонії. До статусу домініона, хоч і не de jure, але de facto.

І абсолютно правильно президент України в інтерв`ю каналу “1+1” розставив акценти:
“Я б сказав, що сьогодні Україна остаточно оформила своє розлучення з Російською імперією і саме так по-філософськи ми маємо це сприймати”.

Багато хто з українців просто не усвідомив всієї епохальності (пробачте за високопарність) цієї події і того, що для нас зробили А.В. Парубій, П. О. Порошенко, О.В. Турчинов, А.П. Яценюк, В.О. Гонтарєва, П.А. Клімкін та десятки, сотні й тисячі інших політиків, державних і громадських діячів, військових, правоохоронців, волонтерів, журналістів, блогерів, діячів культури, спортсменів тощо.

Це – наша спільна перемога. Кожен має свій внесок в неї. Просто брудну піну “єврооптимістів” та потвор з російським паспортом, зашитим у підкладку піджака, видно одразу – в Москві грошей на їхню “розкрутку” та на участь в телевізійних ток-шоу не жаліють. А нам ніхто грубі мільйони не дає – доводиться якось самим…

Але нічортяки у них не вийде. Їм, може, і пощастить загальмувати наш рух вперед, але зупинити зась. Та і гальмувати довго не зможуть – кеди від тертя об дорогу згорять.

Павло Бондаренко

Top