Роман Сініцин: “МояНоваПоліція: приймають наших, комуняк – ні”

Роман Сініцин

Дніпро. Наняті вілкулом тітухани і спортіки діють синхронно з поліцією, і поліція ними ж і керує. Жорстко побиті і пов’язані участники АТО.
Київ. До сотні якихось спортіків і тітуханів, частина по формі і з раціями, «охороняє» ватний шабаш безсмертного полка з георгіївським гівном і червоними прапорами. Координуються з ментами. Там же вспливає і ватна організація «Ніхто крім нас».
Там же приймають частину тих кому це не подобається. Представники хвальоних ГШР Патрульної поліції обіцяють “виєбати в очко” і “чого вы портите праздник.”
Приймають наших, комуняк – ні.
Незаконно утримують у райвідділі. Не реєструють в журналі затриманих. Фабрикують «хуліганку». Свідками виступають комуняки )
Коли ми почали виганяти з парку «ветеранів» (найстаршому з якихвиявилось 65 років), які бухали там водяру – прибігли копи з велопатруля і один з них каже: «як я можу затримати діда, що я вдома жінці скажу?!».
Беркута штурмують офіс однієї з правих організацій на Печерську. Жорстко приймають більше двадцяти чоловік, у багатьох пробиті голови, частину з райвідділу забирають у лікарню. Частина з прийнятих – ветерани і учасники АТО. Частину менти відбивають прямо у швидких. Проводять через «коридор ганьби». Не пускають адвокатів. Офіс розгромлений, особисті речі і техніка вкрадені. До сих пір відсутня офіційна інформація за що і на якій підставі штурмували і що там знайшли.
Офіцера Управління забезпечення прав людини Нацполіціі, який прибув у Печерський відділ поліції, побачити затриманих і інспектувати ситуацію з забезпеченням прав людини – беркута пінками викидають просто з райвідділку.
МояНоваПоліція
Доповнюйте, що було у ваших містах.


Роман Сініцин

Top