Olga Khudetska: “На волі може опинитись обвинувачений у справі видачі сотень автоматів калашнікових зі складів МВС тітушкам”

Olga Khudetska

Увага! На волі може опинитись обвинувачений у справі видачі сотень автоматів калашнікових зі складів МВС тітушкам в ніч з 20 на 21 лютого.
Справа, про яку мало хто знав і ще менше хто розповідав – специфіка допуску (ДСК і таємні документи в обвинувальному акті і доказах) – ну і звичка деяких прокурорів не працювати зі ЗМІ і громадськістю.
Очікувано шото пішло не так.
Всього у справі лише один обвинувачений знаходиться під вартою, його запобіжний захід закінчується завтра, в четвер, опівночі.
Станом на момент скоєння – громадянин типу “тітушка”. В минулому – працівник МВС (неймовірний збіг).
Вчора і сьогодні на підготовчому засіданні за дві доби не змогли розглянути запобіжний – відводи судді, відводи новому судді, і затягування. Завтра все знову і настрой на затягування очевидний.
Якщо суд знову не може обрати запобіжний – до 24:00 четверга – він вийде.
Присутність ЗМІ та небайдужих громадян вкрай важлива!
На 10:00 призначено доставку з СІЗО обвинуваченого. Орієнтовно в цей же час почнеться розгляд – почнеться з чергового відводу судді, на цей раз Хардіній (вона замінила вчора відведеного Мартинова). Після розгляду відводу продовжаться спроби обрати запобіжний. Точний час допишу в пост вранці, коли запрацює система авторозподілу, яка має обрати суддю, яка розглядатиме відвід Хардіній.
Шевченківський суд, Дегтярівька 31А. Прізвище одного з обвинувачених – Заворотній, суддя – Хардіна (можливо, після відводу буде інша). З 10:00 і до упору
Максимальний репост і максимальний прихід до суду!


Top