Kirill Nedrya: “Тож вигравайте спочатку свою битву за Розум… При чому, це та битва, де Стадом не вийде…”

Kirill Nedrya

Стрічка заповнена Черговим ІнфоВкидом… Читати нічого… Невже ніхто нічого не зробив корисного, окрім участі в МовоСрачі та поході на кладовища з метою випити та поїсти (хочете ображайтесь, а хочете – ні, але я це сприймаю саме так…)?
Особливо мене вразило Кліше, яке неодноразово зустрів в тій же стрічці..: “Програємо битву за мову, програємо війну за Україну!” Наче сильна фраза, згоден… Але для початку треба виграти битву за РОЗУМ, мої дорогі співвітчизники!!!
Приклад для розуміння про що я:
Бюлетені під час будь-яких виборів в Україні надруковані виключно УКРАЇНСЬКОЮ мовою!!! Але це не заважає Нам голосувати і обирати Бог зна кого і Казна-що! Хоча і написано все УКРАЇНСЬКОЮ… І біографії, і програми, і звернення… Все!
А потім Ми знову починаємо нові нескінченні битви… за Мову… За “Схід” та “Захід”… За Історію… За… За… За… І не виграючи битву за РОЗУМ, ці битви тягнуться не виграні до наступних виборів… А разом з ними і війна… За Україну!
Тож вигравайте спочатку свою битву за Розум… При чому, це та битва, де Стадом не вийде… Її має виграти для себе кожен окремо!
Маю честь…
бути 4-ри мовним
Ваш Доцент


Top