Kirill Nedrya

Kirill Nedrya: “Тож вигравайте спочатку свою битву за Розум… При чому, це та битва, де Стадом не вийде…”

Стрічка заповнена Черговим ІнфоВкидом… Читати нічого… Невже ніхто нічого не зробив корисного, окрім участі в МовоСрачі та поході на кладовища з метою випити та поїсти (хочете ображайтесь, а хочете – ні, але я це сприймаю саме так…)?
Особливо мене вразило Кліше, яке неодноразово зустрів в тій же стрічці..: “Програємо битву за мову, програємо війну за Україну!” Наче сильна фраза, згоден… Але для початку треба виграти битву за РОЗУМ, мої дорогі співвітчизники!!!
Приклад для розуміння про що я:
Бюлетені під час будь-яких виборів в Україні надруковані виключно УКРАЇНСЬКОЮ мовою!!! Але це не заважає Нам голосувати і обирати Бог зна кого і Казна-що! Хоча і написано все УКРАЇНСЬКОЮ… І біографії, і програми, і звернення… Все!
А потім Ми знову починаємо нові нескінченні битви… за Мову… За “Схід” та “Захід”… За Історію… За… За… За… І не виграючи битву за РОЗУМ, ці битви тягнуться не виграні до наступних виборів… А разом з ними і війна… За Україну!
Тож вигравайте спочатку свою битву за Розум… При чому, це та битва, де Стадом не вийде… Її має виграти для себе кожен окремо!
Маю честь…
бути 4-ри мовним
Ваш ДоцентЧитайте також:Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *