Геннадій Афанасьєв: “Руслан Зейтуллаєв один із 19 кримських мусульман, яких окупаційна влада у Криму запроторила за грати”

Геннадий Афанасьев Крым

Ця онлайн-акція на підтримку досі невідомого для багатьох кримського татарина Руслана Зейтуллаєва є результатом спільних зусиль українських митців, журналістів, дисидентів та просто небайдужих людей, які нам допомагали.

Кожне фото має свою історію: вони були зроблені по дорозі до Києва, прямо на робочому місці, у невеликій паузі між зйомками кліпу, за хвилину до випуску новин, а декому навіть довелося шукати інтернет у лісі, куди втік аби спокійно дописати нову книгу. Зрештою дизайнер, який зробив ці чудові банери, відмовився брати винагороду, та сказав, що сподівається вже скоро побачити Руслана на волі.


Руслан Зейтуллаєв один із 19 кримських мусульман, яких окупаційна влада у Криму запроторила за грати. Визнаний Меморіалом політв’язнем. Вже другий тиждень тримає голодування. Він вимагає припинити політичні репресії проти кримських татар, передати усіх незаконно ув’язнених на материкову Україну та допустити до нього українського консула.

Жодна із цих вимог досі не виконана. Під час останнього судового засідання йому стало зле, довелося викликати швидку.

Так, ми не можемо прямо зараз зупинити цей конвеєр репресій. Але ми точно можемо зробити боротьбу людей, які чинять йому спротив, видимою. А це вже не так і мало, зрештою.

Тож лайк і шер, друзі. Україна своїх громадян не кидає.

#LetMyPeopleGo

Top