Екатерина Яресько: “Зрадофілітики (copyright by Roman Zaitsev) – це люди, які не хочуть/не вміють нічого робити самі”

Екатерина Яресько

Катя тут нещодавно сформулювала тему наукової роботи і, хоч і зовсім ніколи, почала над нею думати. Вже трохи ту назву підправила, зараз вона звучить так – Керована зрада як фактор громадського розвитку. Але це не остаточно, буде далі думати.А крім того, щоб думати, Катя приступила до експериментального дослідження й веде спостереження, благо матеріалу навкруги вистачає.
Хочу пояснити, що явище зради, як і будь-який соціальний об’єкт, є складним, має багато сторін та характерних ознак, тому вивчати нам це національне суспільне надбання доведеться ще довго, поступово висвітлюючи його грані, застосовуючи різні методи, вибудовуючи його моделі тощо. Уявляєте собі моделювання зради? Це ж краще ніж морозиво 😉
Ось, наприклад, що Катя сьогодні помітила на темі міжнародного суду в Гаазі.
Зрадофілітики (copyright by Roman Zaitsev) – це люди, які не хочуть/не вміють нічого робити самі. Вони чекають, що хтось за них буде вирішувати, і хоч російська агресія – це перш за все є нашою проблемою, окуповано нашу територію, ми маємо вбитих, поранених, переселенців, зруйновані будівлі, пошкоджені комунікації й т.ін., вони чекають, що хтось буде всім цим займатися, перекладаючи власну відповідальність на когось. В даному випадку – на Міжнародний Суд.
Отже, можемо припустити, що людина, яка нездатна сама щось зробити, і схильна до впадання в зраду. Оскільки в нас #КерованаЗрада, тобто наша мета управляти цим процесом і перетворити його на просоціальний, корисний для нашої держави, то можна спробувати або задіяти цих зрадофілітиків у якійсь справі, навчивши їх щось робити, або спрямувати енергію цієї зрадохвилі на якійсь інший об’єкт.
Але це вже іншим разом 🙂


Top