Павло Бондаренко: “Настає час казки з красивою назвою “Волка семеро козлят”…

Павло Бондаренко

Вітер змінився.
Це проілюстрував виступ Петра Порошенка у Лондоні. Ніколи раніше від українського президента подібного не чули. Коментуючи телефонну розмову свою, Оланда та Меркель з Путіним, український лідер заявив:

“Це був ще один вияв порожніх обіцянок Москви. Це був ще один вияв їхнього відношення: “якщо ви хочете миру, можете його мати: але лише на наших умовах”. Жодних компромісів. Лише право сили. Це підтверджує, що у нас немає іншого виходу як шукати миру завдяки силі, а не умиротворенню”


Сирійські “Томагавки”, копняки Північній Кореї, коли США та Китай насували Кім Чен Ину копняків, а головного “партнера” корейського свинопотаму навіть не пустили до “вирішення питання” – це знак.

Гадаєте, референдум в Туреччині це випадковість? Ні, шановні. Туреччина стає союзником США, Великобританії та низки інших країн, з яких Вашингтон формує сильну неформальну поки що коаліцію. НАТО № 2.

І звява Порошенка що часм розмов закінчився і одного карликового фюрера відтепер битимуть по морді ліца так, що ботокс бризкатиме – це насправді заява не від України. Це спільна заява від антипутінської коаліції. Недаремно її проголошено саме на берегах туманного Альбіону.

Настає час казки з красивою назвою “Волка семеро козлят”…

Top