Павло Бондаренко: “Путін наказав не показувати Євробачення 2017 року росіянам”

Павло Бондаренко

Кажуть, Путін наказав не показувати Євробачення 2017 року росіянам. Правильно. Ібо нефіг. Демократия в Росії чи не демократія? Керована.
А мені пригадується участь збірної КНДР по футболу у чемпіонаті світу 2010 року. Якщо хто не в курсі – там теж найкраща у світі демократія. Народна. Керована. Тому по телевізору там розповідають лише яскраву кришталеву правду.
І ось – величезна перемога! Уперше за останні 45 років збірна КНДР пробилася у фінальнну стадію ЧС з футболу в ПАР! Ура! Слава мужнім чучхе!
Слава славою, але про всяк випадо рішенням партії перший матч збірної по північнокорейському ящику не показували – передбачалося, що бразильці накидають носіям високодуховної чучхе повну торбу, а громадяни найщасливішої країни у світі не мають дивитися на такі поразки.
Проте після того, як північнокореці програли лише з рахунокм 1:2 самим бразильцям, партія вирішила, що наступний матч показати можна. Бо ж керована, найкраща у світі демократія!
Ідеологічно правильний коментатор від початку матчу красиво розповідав, як “ура, ми ломім, гнутся…”
Правда, лише до того моменту, поки збірна КНДР не почала “летіти” португальцям спочатку 0:2 а потім 0:3. Після цього коментатор взагалі замовк назавжди. А трансляцію матчу взагалі вимкнули через кілька хвилин, коли стало 0:4. Так шо щасливі північні корейці не побачили підсумкових 0:7.
Після цього по тамтешньому телебаченню більше ніяких прямих ефірів зі спортивних змагань не показували.
Зате розповіли, що футбольна збірна їхня виграла чемпіонат світу з футболу 2014 року. Що північнокорейський космонавт здійснив успішний політ на сонце і щасливо повернувся додому. Що в США люди мруть з голоду і просять КНДР надати гуманітарну допомогу.
До чого це все я? До вітання росіянам: ви опинилися у КНДР. За вами вже опускається нова Залізна завіса. З чим вас і вітаю.
Завтра, після того, як на “численні прохання трудящих” у вас відімкнуть Інтернет і супутникове телебачення, вам розповідатимуть про політ російського космонавта на сонце та про те, як негри в США не доїдають.
Про голод та холод в Україні уже розповідають…
Недовго залишилося.
Заборона фюрера показувати Євробачення – це перший крок туди, за Стіну. За Завісу.
Ібо нєфіг.
Ібо російський народ має особливу духовність і особливой шлях.
Як чучхе…


Павло Бондаренко

Top